rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
Parodų nugalėtojai
-
-
-
ChatShare | 
 

 ♥ Cornet Obolensky

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: ♥ Cornet Obolensky   Pen. 02 08, 2013 10:12 am

CORNET OBOLENSKY♥ Žirgo veislė: Belgų šiltakraujis.
 Žirgo lytis: Eržilas.
 Žirgo amžius: 13 metų.

 Žirgo ūgis ties gogu: 1 metras 71 centimetras.
 Žirgo paskirtis: Konkūras.

 Žirgo tėvas: Clinton (holšteinas);
 Žirgo motina: 
Rabanna van Costersveld (Belgų šiltakraujė).

 Žirgo man priklauso nuo: 2012 10 28.


Cornet Obolensky tai grakštus ir elegantiškas trylikos metų eržilas nuo Clinton ir Rabanna van Costersveld. Šis dailaus sudėjimo ir gero charakterio eržilas jau nuo pat pirmų dienų pribloškė savo talentu skrieti virš kliūčių. O vėliau pasižymėjo ir geru charakteriu bei sugebėjimais. Jam augant ir bręstant kilo ir jo žinomumo bei talento lygis. Vos tik jam pradėjus šokti "Grand Prix" varžybose pasipylė laurai ir pasiūlymai, kurių iki šiol neatsigina. Taip pat šis puikus eržilas gali pasipuikuoti puikiais palikuoniais, kurie jį dar labiau išaukština.

Žirgo pasiekimai:

ĮvykisDataPavadinimasSavininkasVietaŽirgynas
Paroda2009 metai "Ouch! 2009" Biscuits2ndEstorilas
Paroda2009 metai"Tvarkingiausia kanopa 2009" Biscuits1stRoyal Horse
Paroda2009 metai"Estorilo 2009 metų žirgas" Biscuits3rdEstorilas
Paroda2010 metai"Meniškiausia nuotrauka" Biscuits3rdEstorilas
Varžybos2010 metaiKieminės konkūro varžybos Biscuits1stEstorilas
Paroda2010 metai"Varžybų pamaiva" Biscuits2ndSidabras
Paroda2013 metai"Palydint žiemą" Paulla3rdRenesansas
Paroda2013 metai"Aš - Patriotas`13"Paulla3rdRenesansas

Paskutinį kartą redagavo Paulla., Pir. 08 05, 2013 1:50 pm. Redaguota 15 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Sk. 02 17, 2013 9:12 pm

Vėlyvų vakarą, kai jau arklidėse nieko nėra tik snaudžiantys žirgai, atskubame kartu su Cornet Obolensky - paskutiniu mano žirgu. Baltukas šiandien neįtikėtinai ramus, negu mano kiti du draugeliai. Jis visai nekreipdamas dėmesio praeina pro kumelių gardus, pagyrusi eržilą paglostau jo kaklą ir pavaišinusi keliais skanėstais susistabdau prie jo gardo. Catoki su Monte Bellini iškart prieina arčiau savo draugo ir visi kartu pradeda gugenti. Nusijuokusi įmetu ir jiems į ėdžias po morkytę. Baltukas pradeda maivytis ir prunkštauti bei gremžti arklidžių grindis.
- Jau nekantrauji eit į gardą.
Pritūpusi nuimu transportines apsaugas ir atsagsčiusi poponą, pakeičiu jį į gardinį. Cornet Obolensky stebi kiekvieną mano žvilgsnį ir nesitraukia nuo manęs. Paniurkiusi eržilo švelnią ir šiltą nosį pririšu leicą prie gardo ir palengva pradedu tvarkyti jo inventorių. Viską sudėjusi į eržilo spintą, atrišu leicą ir įsivedu gražuolį vidun į gardą. Baltukas iškart pradeda kasti pjuvenas ir vos ne gulasi. Greitai nuimu kantariuką ir užkabinusi jį ant gardo durų atsisveikinu su gražuoliu ir patraukiu kambario link.
- Čiau, dički.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Sk. 03 03, 2013 1:31 pm

Sekmadienio popietę įžengus į arklides, nusprendžiu, kad šiandien šiek tiek dėmesio skirsiu savo gražuoliui baltukui - Cornet Obolensky. Eržilas papietavęs ir išsidrėbęs garde guli, net nesidairo aplink ir nemato manęs, stovinčios prieš eržilo gardą. Nusijuokusi pabarbenu į eržilo gardo duris ir jis iškart nusipurto ir suklūsta, bet į mane neatsisuka. Dar garsiau nusikvatojusi išdrįstu praverti duris ir užeiti vidun, pas savo gražuolį.
- Sveikas, sniegiau.
Pritūpusi prie gulinčio eržilo pradedu glostyti jo kaklą, o baltukas tik prunkštauja ir nerodo jokių emocijų. Nusijuokusi ištiesiu delną su skanėstu ir tik tada sulaukiu Cornet Obolensky malonės.
- Šiek tiek ignoruoji?
Nusijuokusi išeinu iš gardo ir atsirakinusi eržilo spintą išsitraukiu šios dienos popietei reikalingus daiktus: kantaras, leica ir apsaugos. Grįžusi atgal į gardą šiaip ne taip priveržiu jį atsistoti. Eržilas vos tik atsistojęs nusipurto ir apeina garde vieną ratą.
- Na ką, eisi šiek tiek susipažinti su aplinka.
Užmaukšlinusi jam ant snukučio kantariuką, išsitraukiu kanopų krapštuką ir išvaliusi kanopas, iššukuoju karčius su uodega. Padėjusi šepečius į dėžę, nusprendžiu, kad reikia ir kūną eržilo perbraukt nors jis ir skustas. Atsagsčiusi popono dirželius, paimu natūralių šerių šepetį ir perbraukusi jo kūną iškart užmetu gardinį poponą. Pritūpusi uždedu visas apsaugas ir prisegu leicą.
- Mes jau pasiruošę žygiuoti į lauką.
Pravėrusi plačiai gardo duris, išsivedu Cornet Obolensky iš gardo ir arklidžiu pagrindiniu taku išeiname į lauką.
"*"
Parsivedu eržilą jau išsidūkusį už geros valandos. Sustabdžiusi jį prie gardo ir vis dar šiek tiek garuojanti, greitai sutvarkau. Nuimu apsaugas ir jas sudėjus viena į kitą padedu šalia garo, pasiimu gardinį poponą ir juos sukeitus jį paedu ant eržilo spintos. Viską įdėjusi į eržilo spintą, įleidžiu baltuką vidun ir nuėmusi kantarą su leica įmetu į ėdžias kelias morkas ir atsisveikinusi uždarau gardo duris. Sutvarkau likusį inventorių ir patraukiu kitų reikalų tvarkyt.
- Čiau, gražuoli.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Sk. 03 03, 2013 1:51 pm


ODONTOLOGĖS APSILANKYMAS

Žirgui kairėje pusėje neiškritęs vilkdantis, o dešinėje pusėje du dantys pakrypę ne į tą pusę, kai jis bando sukąsti žandikaulį, jam pereina skausmas į smegenis, dėl to didelis krūvis jam ne į naudą, bent savaitę. Visi dantys buvo aštrūs, priekiniai paaugę daugiau nei reikia, neprižiūrėjot nuo mažens ir jeigu vedėte pas odontologą, jis to nepastebėjo. Šiandien žirgo nebejudinti, duoti daugiau šieno, kad turėtų ką kramtyti. (žirgas šlapinsis daugiau, nei visada, viskas nuo vaistų poveikio).

ATLIKTA:
:: Suleisti raminamieji, skausmą malšinantys vaistai;
:: Ištraukti vilkdančiai;
:: Drožti dantys;
:: Priekinių dantų trumpinimas;
:: Dantų tiesinimas;

Spoiler:
 

_________________


Paskutinį kartą redagavo Cafrėėja, Sk. 04 14, 2013 8:17 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Tr. 03 06, 2013 5:12 pm

Vos tik sužinojusi neseniai įvykusios parodos rezultatus ir įsitikinus jog mano žirgelis užėmė garbingąją trečiąją vietą iškart atsiėmus prizus atskubu į arklidespas savo gražuolį. Baltukas iškišęs nosį pro gardo duris, dairosi į visas puses ir išvydęs mane pradeda guguoti. Nusišypsojusi iškart nieko nelaukiu ir neerzindama savo gražuolio prieinu prie jo. Cornet Obolensky iškart pradeda gugenti ir kasti pjuvenas.
- Oi, kaip mes nekantraujam!
Staiga jis suklūsta ir man atidarant gardo duris puola prie manęs ir glaustosi. Paglosčiusi eržilo kaklą iškart ištiesiu delną su skanukais ir pavaišinusi gražuolį, pradedu sveikinti su pergale ir džiaugtis jo šlovės akimirkomis. Padėjusi visus jo apdovanojimus į spintą pasiimu šepečių dėžę ir išsitraukusi kūno šepečius, nuimu gardinį poponą ir pradedu valyti eržilo kūną. Baltukas ramiai stovėdamas uosto aplink sklaidantį šieno kvapą. Greitai išvaliusi eržilo kūną, pasiimu kanopų krapštuką ir išvaliusi kanopas, iššukuoju karčius su uodega.
- Eisim susipažinti su maniežu.
Paėmusi iš spintos eržilo apsaugas pritūpiu ir uždedu visas keturias, išsiėmusi paprastą treniruočių tamsų pobalnį užmetu jam ant nugaros ir paėmusi avikailį po balnu, baigiu balnoti savo eržilą. Paėmusi kiek su griežtesniais žąslais kamanas, pasikamanoju jį ir užsisegusi striukę, susitvarkau pentinus ir pasiėmusi steką užmetu eržilui ant balno prakaitinį poponą, patraukiame iš arklidžių.
"*"
Grįžtame po tikrai gerai nusisekusios treniruotės. Susistabdžiusi eržilą prie gardo, pritūpiu ir nuimu apsaugas. Jas sudėjus viena į kitą įsivedu baltuką vidun ir atsegusi balno pavaržą, palengva nubalnoju Cornet Obolensky. Atlenkusi balno laikiklį padedu balną ir grįžusi atgal į gardą užsagstau gardinį poponą, nukamanoju eržilą ir palikusi ėdžiose kelias morkas, atsisveikinu su juo ir sutvarkiusi inventorių patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, gražuoli.

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Sk. 03 17, 2013 9:13 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Profilaktinė apžiūra - Žirgas sveikas.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Pir. 04 01, 2013 8:27 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Tr. 05 01, 2013 3:54 pm


Nuo vieno širmio pripuolu prie kito, tik dabar - tai Paullos žirgas. Šiandien labai puiki diena, visus žirgus prajudinti, ypač negaliu žiūrėti, kai mūsų arklidėse dar keli stovi garde ir neišvysta saulutės. Susitarėm su Paulla, kad abi pasiimsim po žirgelį, atskubu pas Cornet'ą. Senai, dar prieš Paullai jį įsigyjant aš jį turėjau savo rankose, gerasis Clinton vaikelis. Toks pat, kaip ir jo tėvas - tobuli. Prie gardo pasidedu visus daiktus, Paulla ateina šalia manęs, parodo, kur jos šepečiai ir visą kitą.
- Tipo aš nematydavau žinok, kur tu juos laikai.
Nusijuokusi nueinu prie Cumano gardo ir pasiimu skanėstus, tas baltasis irgi pyksta, kad pas jį nebeinu, o einu pas kitą žirgą. Grįžusi pas Cornet'ą pasiimu kantarą, šepetį ir įeinu į gardą.
- Labas, baltnosiuk.
Perbraukiu ranka per jo nosį, jis suprunkščia, užlenkia ausis, o kai duodu skanėstą iškart pasitaiso.
- Iškart žinai, ką daryt, kleckiau.
Paploju jam per petį, viena ranka prilaikau snukutį kol su kita ranka nušukuoju dulkes. Tada uždedu kamanas.
- Ko tu jam meksikankės nededi ?
Paklausiu Paullos.
- Nes jam per daug veržia, jam labiau laisvumas patinka. - Atsako ji ir nusišypso. Supratusi pasiimu gremžtuką, išvalau žirgui kanopas ir išvedu anapus, prisisegu prie rasteškių. Iš dėžės išsitraukiu šepečius, pirmiausiai visą kūną išmasažuoju, nuvalau visus nešvarumus, o poto jau su ilgų šėrių šepečiu viską nubraukiu žemyn. Pabaigusi blizginti kailiuką pasiimu šukas, jomis iššukuoju karčius, o tada traukiu prie uodegos.
- Tikras gražuolis. O pasikeitęs jojime, ar toks pat linksmutis, koks ir buvo ?
Vėl lepteliu draugei, o ši atsidususi atsako.
- Na, kaip čia pasakius. Kai gauna mažesnį krūvį, tai būna linksmas, o šiaip labai kimba į darbą, labai imlus yra ir labai greitai perpranta raitelį.
- Tai jis visad imlus buvo, dėl to man ir patiko, smagu, kad jis pas tave ir jums taip gerai sekasi.
Baigusi šukuoti uodegą sudedu šepečius į vietą. Pasiimu paguldytas apsaugas, jas užlipičkinu ant kojų, ant nugaros uždedu pobalnį, želę ir balną, viską priveržiu. Uždedu krūtindiržį, kad neslystų balnas. Pamačius, kad Paulla jau eina iš arklidės, greitai nuimu nuo žirgo kantarą, paimu už pavaduko ir išsivedu į lauką.
- po treniruotės -
Po labai smagios treniruotės grįžtame atgal į arklides. Dabar jau visi keturi esame gan pavargę, ir man jau po tiek žirgų norisi grįžti namo ir bent porai valandų pamirkti vandenyje. Privedu Cornių prie gardo, sustabdau ir paploju per kaklą. Kol jis nenuleido galvos atsegu pavaržą ir ją permetus per balną visą mantą nutraukiu žemyn. Nuo kojų nuimu apsaugas, jas padedu šalia daiktų. Paulla dar pasako, kad ištepčiau kanopas kietinančiu tepalu. Tad pasiimu šepetį, perbraukiu per kailį, kad nueitų prakaitas, tada nuvalau kanopas ir pasiėmusi tepalą - juo ištepu galūnes.
- Vsio, baigėsi tavo gražinimas.
Padedu tepalą į vietą, tada įvedu baltuką į gardą, nuimu kamanas ir duodu skanėstą.
- Ačiū, meški, faina buvo tave prisimint.
Cornius nueina prie girdyklos, tuo metu eidama iš gardo paploju jam per sėdimąją ir uždarau gardo duris.
- Ačiū, Paulla, labai smagu buvo!
Tarusi susirenku visas šmutkes ir nunešu į balninę.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Pen. 05 03, 2013 11:13 pm

Vėlyvą vakarą, tiksliau naktį prajojusi vieną eržilą atskubu pas kitą, kuris po puikios treniruotės su mano drauge nusipelnė poilsio ir šiek tiek grožio paslaugų. Pažvelgusi pro gardo duris išvystu savo gražuolį, kuris dairosi į visas puses ir išvydęs mane iškart susikoncentruoja į vieną tašką. Ištiesusi delnus su morkomis pavaišinu savo gražuolį. Atsirakinusi eržilo spintą išsitraukiu šepečius ir pravėrusi gardą pagaliau išdrįstu pasisveikinti su baltuku.
- Ahoy, mano gražuoli.
Paglosčiusi eržilo kaklą išsitraukiu kūno šepečius ir ateinu vidun pas savogražuolį, paengva pradėjusi valyti eržilo kūną, greitai jį išvalau ir iššukuoju uodega su karčiais. Padėjusi šepečius atgal į dėžę pasiimu šukas ir patrumpinu karčius bei uodegą.
- Jau pusę darbo įveikėm.
Pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau kiekvieną kanopą, jas supurškiu purškalais nuo puvimo ir minkštėjimo. Ištepu tepalu nuo skilinėjimo ir išpurškiu visą šprajumi. Sudėjusi viską į dėžę ją uždarau ir padedu atgal į spintą, pasiėmusi eržilo odinį kantariuką užmaukšlinu jam ant snukučio ir prisegusi leicą išsivedu eržilą iš gardo.
- Na ką, Corni, eisime pasivaikščioti. think
Uždedu ant priekinių kanopų kaliošus ir išsivedu eržilą iš arklidžių kiemelio link.
"*"
Grįžtame po gero pusvalandžio išsiganę ir pailsėję. Paglosčius eržilo kaklą susistabdau jį prie gardo ir nuėmusi kaliošus įleidžiu į gardą. Cornet Obolensky pradeda prašyti iš manęs gardėsiu. Pavaišinusi jį morkų skonio skanėstu nuimu kantarą su leica ir atsisveikinusi su eržilu uždarau gardo duris. Inventorių sudedu atgal į spintą ir ją užrakinus patraukiu kambario link.
- Čiau. baltuk.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Pir. 06 17, 2013 2:22 pm


Pasisukiojusi arklidėse nusprendžiu, kad pirmąjį aplankysiu baltuką, kuris ilgesingai žiūri į mane ir išvydęs, kad artėju prie jo gardo pradeda žvygauti. Nusijuokusi praveriu gardo duris ir priėjusi prie savo baltuko paglostau eržilo kaklą. Cornet Obolensky iškart pradeda prunkščioti ir glaustytis. Ištiesusi delną su morka pavaišinu gražuolį ir pasisveikinu:
- Sveikas, katinukai.
Pritūpusi apžiūriu eržilo kojas ir išeinu iš gardo. Priėjusi prie spintos atsirakinu ją ir pasiimu šepečių dėžę. Priėjusi prie gardo durų įlendu vidun į gardą ir vėl paglostau eržilą. Pakedenusi jo karčius pasigrožiu eržilu:
- Negaliu atsižiūrėti į tave, kuo toliau tuo labiau tu šviesėji, mažuti.
Išsitraukusi kūno šepečius palengva pradedu valyti eržilo kūną, Cornet Obolensky kiša nosį man prie veido ir kutena mano skruostus. Nusijuokusi šiek tiek pažaidžiu su savo gražuoliu ir baigusi valyti vieną eržilo kūno pusę pereinu prie kitos. Pradėjusi valyti kitą pusę palengva išvalau eržilą ir pasiėmusi šukas iššukuoju karčius su uodega ir išvaliusi kanopas sudedu šepečius į dėžę ir įdedu atgal į spintą.
- Laikas jau balnotis.think
Pasiėmusi iš spintos juodas "Veredus" apsaugas uždedu jam ant kojų ir uždedu juodą pobalnį, uždėjusi natūralų avikailį pabalnoju eržilą ir pasiimu baltuko kamanas su hanoveriška kapsule. Pasikamanojusi eržilą pasiimu pirštines ir išsivedu jį iš gardo link arklidžių išėjimo.
"*" 
Grįžtame iš linksmos ir laisvos treniruotės, susistabdžiusi eržilą prie gardo iškart padedu apsaugas į spintą ir atsegusi pavarą nubalnoju eržilą. Įvedusi Cornet Obolensky į gardą nukamanoju ir leidžiu jam ilsėtis. Įmetu į ėdžias kelias morkas, o eržilas pasikasęs snukutį iškart puola jas suėsti. O aš sutvarkiusi inventorių uždarau gardą ir užrakinusi baltuko spintą patraukiu kambario link.
- Čiau, mažumėli.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Pir. 08 05, 2013 2:37 pm


Sužibėjus skaistiems saulės spinduliams ir pražiangus šone šiltam vėjo gūsiui aš koja kojon atkulniuoju iki savo arklidžių pagrindinio įėjimo. Palikusi savo automobilį pavėsyję įžengiu į saulės apšviestas Golden Horse arklides, kuriose stovi mano ir Cafrėėjos žirgai. Apsižvalgiusi išvystu per langą tolumoje prie savo namelio sodelyje sėdinčius arklininkus. Pamojus šiems ranka patraukiu link savo trijų muškietininkų, kurie išsiilgusiomis akutėmis laukia manęs ateinant. Apsižvalgiusi nusprendžiu karštą popietę praleisti kartu su savo kanopiniais ir pradžioje užsuku pas Cornet Obolensky. Pabarbenusi į gardo duris apsižvalgau ir išlindus meiliam baltam nosiukui pavaišinu jį morka ir paglostau jo snukutį.
- Sveikas, baltanosi. 
Pravėrusi gardo duris kimbu eržilui ant kaklo ir taip jo nepaleidžiu geras penkias minutes. Paleidus eržilą paplekšnoju jam per kaklą ir pritūpusi apžiūriu kaip šiandien laikosi eržilo kojos. Ištyrinėjusi savo padaužą išeinu iš gardo ir patraukiu link eržilo spintos. Atrakinusi spintos duris išsitraukiu visas keturias apsaugas ir neopreninius kaliošus, šepečių dėžę - valymui. 
- Na ką, eisim lengvai šiandien pradirbti.think 
Grįžusi atgal į gardą praveriu savo šepečių dėžę ir išsitraukusi kūno šepečius pradedu valyti savo mylimo žirgo kūną. Cornet Obolensky pradeda trintis snukučio į mane vos tik jį prilietus kūno šepečiais. Nusijuokusi ir pabučiavusi baltuko nosytę baigiu valyti vieną eržilo kūno pusę ir pereinu prie kitos. Išvaliusi visą eržilo kūną įmetu šepečius atgal į dėžę ir pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau visas kanopas ir uždedu ant priekinių kojų kaliošus ir visas apsaugas. Perbraukusi snukutį iššukuoju karčius su uodega.
- Va taip, dabar tu švarus. 
Išsitraukusi iš spintos eržilo paprastas juodas kamanas su pūstais žąslais ir jas pakabinu ant gardo, privėrusi gardo duris greitai nubėgu iki kambario ir persirengiu jojimo aprangą į šortus ir maikę su kroksais. Užsidėjusi kepurę su snapeliu patraukiu link savo žirgo. Paėmusi kamanas pasikamanoju eržilą ir išsivedu savo gražuolį baltanosį iš gardo link arklidžių išėjimo.
"*"
Grįžtame kartu su Cornet Obolensky už geros valandos. Susistabdžiusi jau apdžiuvusį eržilą prie gardo pritūpiu ir perbraukiu jo kojas, apsaugas įdedu į spintą ir įvedu eržilą vidun į gardą. Nukamanojusi palieku ėdžiose kelis skanėstus ir uždariusi gardą patraukiu persirengti šlapius drabužius į savo kambarį.
- Čiau, gražuoli. 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   Antr. 09 24, 2013 1:53 pm

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Cornet Obolensky   

Atgal į viršų Go down
 
♥ Cornet Obolensky
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Golden Horse Stables-
Pereiti į: