rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
Parodų nugalėtojai
-
-
-
ChatShare | 
 

 Bohlerou W (NED)

Go down 
AutoriusPranešimas
Kheria
Administratorė
Kheria

Pranešimų skaičius : 332
Join date : 2013-01-27

RašytiTemos pavadinimas: Bohlerou W (NED)   Pir. 02 18, 2013 9:45 pmBOHLEROU W
Žirgo vardas: Bohlerou W
Žirgo veislė: KWPN
Žirgo amžius: 2009 metų gimimo. (4 metai)
Žirgo ūgis ties gogu: 176 cm.
Žirgo lytis: Kastratas
Žirgo paskirtis: Dailusis jojimas


Žirgo tėvas : Wynton ( Jazz x Acacia).
Žirgo Motina : Bohemia (Bolero van Piaff x Wanda W).Bohlerou W - išties įspūdingos išvaizdos, puikių judesių ir puikaus temperamento mišinys. Keturios baltos kojos ir baltas laukas per visą žirgo snukį iškart sako - tai neeilinis žirgas. Ir iš tiesų, žirgas yra unikalus ne vien tik savo išvaizda, tačiau ir sportiniais duomenimis . Puiki psichika, laisvi ir plastiški judesiai, šimtaprocentinis saugumas - o šiam žirgui dar tik keturi metai. Be abejo iš jo išaugs tikras čempionas.

Paroda : Dailiausias juodis 2013 - 1st.


Paskutinį kartą redagavo Kheria, Pir. 04 08, 2013 8:03 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kheria
Administratorė
Kheria

Pranešimų skaičius : 332
Join date : 2013-01-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   Pir. 02 18, 2013 10:18 pm

Su Boliku ateinam iki horsemarket arklidžių. Kadangi pinigėliai dabar neprošal, manau visai nieko būtų pasiimti į darbą kokį žirgelį - ir tai bus olandas Bohlerou. Kai prieinam kastratėlio gardą, prisisegų jį prie razveskių, ir greitai susitvarkau. Nuimu transportinį inventorių, sutepu kanopas, pakeičiu transportinį poponą į gardinį, pavaišinu keliais skanėstais.
- Tai ką cacalas, draugausim kurį laiką manau
Paglostau vaikytį ir pastatau į jo naują gardą. Šis apsiuostęs naujoje vietoje iškart ima voliotis, net nespėjau nuimti jam kantaro. Palaukiau kol vaikis pabaigs įsišventinimo ceremoniją ir nuimiau kantarą. Pakabinau jį prie gardo.
- Nu oki, chiao vaikas, susimatysim ant dienų, o dabar pratinkis prie naujos aplinkos
Atsisveikinau su juodžiu ir patraukiau mašinų stovėjimo aikštelės link. Dar nuvažiuosiu į apačią , aplankysiu Donną ir tada manau jau minsiu namo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kheria
Administratorė
Kheria

Pranešimų skaičius : 332
Join date : 2013-01-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   Antr. 02 19, 2013 5:15 pm

Ateinu iki horsemarket arklidžių pas savo naują auklėtinį - Boliką. Užėjus iškart į akis krito jo iškištas baltas nosius.
- Nu tai labas , jauniklėli
Paglostau vaiką, ir užeinu pas jį į gardą, prieš tai nusikabinusi kanopų krapštuką ir kantarą. Iškrapštau grožio kanopėles, o tada uždedu kantarą ir išsivedu ant razveskių. Čia prisisegu ir pradedu valytis.
- Šian išjosim kur į laukus su kompanija :D Aišku labai genialu kaip pirmam kartui, bet nieko tokio
Greit išsivalau, ir į kanopas įsisuku po du grifukus. Paskui pasiimu bintus ir apvynioju vaiko kojeles. Dar užlipičkinu kaliošus ir tada jau pasiimu balną. Užmetu ant nugaros gelį tada pobalniuką ir kailį. Ant viršaus uždedu ir savo amerigo. Prieš priveržiant sukeliu pobalnį ir tada jau priveržiu balną, užmetu puspoponį. Uždedu kamanytes vaikui ir užsidėjus jojimo pirštines ir pasijamus stekutį surenku Rubės numerį.

***
Grįžtam po pirmo mūsų jojimo su vaiku. Įspūdžiai visai neblogi, bet dar reiks daug dirbt , kad vaikas būtų tikrai labai fainas jot. Bet ko norėt, juk keturmetis.
Prie razveskių prisisegu vaikiną vos tik pakeitus kamanas į kantarą. Nuimu puspoponiį, balną. Pakabinu šlapią pobalnį džiūt, o balną su kamanom iškart nunešu į balninę, kartu pasiimu ir žele su kailiu. Tada netvarkingai nuvynioju bintus ir juos lygiai taip pat palieku džiūti. Išsuku iš kanopų grifus ir užmetu vaikiui gardinį poponą. Nusivedu jį atgal į gardą.
- Niu va, viskas , iki mažukai
Atsisveikinu ir išbėgu iš caculio gardo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   Sk. 03 03, 2013 2:57 pm


ODONTOLOGĖS APSILANKYMAS

Žirgui dar neiškritę vilkdančiai, kairėje pusėje ir dešinėje pusėje tik vienas. Visi dantys buvo aštrūs, priekiniai paaugę daugiau nei reikia, neprižiūrėjot nuo mažens ir jeigu vedėte pas odontologą, jis to nepastebėjo. Šiandien žirgo nejudinti, duoti daugiau šieno, kad turėtų ką kramtyti. (žirgas šlapinsis daugiau, nei visada, viskas nuo vaistų poveikio).

ATLIKTA:
:: Suleisti raminamieji, skausmą malšinantys vaistai;
:: Ištraukti vilkdančiai;
:: Drožti dantys;
:: Priekinių dantų trumpinimas;

Spoiler:
 

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   Tr. 03 06, 2013 6:00 pm

Veterinarės apsilankymas:

Žirgui buvo atlikta:
:: Prof. apžiūra;
:: Suduoti skiepai ir vaistai nuo kirmėlių;

IŠVADA:
Žirgas sveikas.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kheria
Administratorė
Kheria

Pranešimų skaičius : 332
Join date : 2013-01-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   Kv. 03 14, 2013 8:25 pm

Ateinu pas Bolį. Kadangi laikas jau ne ankstyvas, žinoma, kad dar į darbą vaiko neįtraukinėsiu. Viską ką fiziškai sugebėsiu padaryti - išleisti Bolį į maniežą palakstyti.
- Hei, Bolikai . Vargšas vaikas be dėmėsiuko. Ganyklose chillina tik. Nieeko, pradėsim manau jau dirbti neužilgo, tai kol kas džiaukis.
Paglostau vaikiną ir nuo gardo nusikabinu kantarėlį, uždedu vaikui, ir pasiimu į glėbį apsaugų krūvą. Pradžioj uždedu priekines, tada galines ilgas nagafkes, ir tik tada kaliošiukus. Prisegu prie kantaro leicą, ir išsivedu jaunybinį iš arklidžių.

***

Grįžtam visai neužilgo. Bolis išsidavė maniežiukyj. Toks jausmas , kad po mano įtin atsakingų '' tegul ilsisi vaikas ganyklose, arba palaksto manieže'' teks per naujo apsijoti žirgelį.
- Ką , velnias, manau nieko nebus. Ėdi koncentruotą pašarą, o kur energijos dėt neturi. Teks man regis mums jau rimtai dirbt.
Paglostau mažybinį , paduodu morką, ir nuimu visas nagafkes. Padedu į maišą ir įdedu į Bolio dėžę. Nuimu kantariuką su leicą ir pakabinu ant kabliuko.
- Ok, ilsėkis vaikyti, susimatysim su tavim ant dienų
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kheria
Administratorė
Kheria

Pranešimų skaičius : 332
Join date : 2013-01-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   Št. 03 30, 2013 10:11 am

Ateinu pas Bolį. Kadangi reikia po biškį vaiką ruošti pardavimui, būtų neprošalį jau ir pačiai pradėt jot, o ne tik grūmei kišt.
- Labas, juodi
Pasisveikinu su gražuoliu ir atkišu morką. Uždedu vaikui kantarytį, iškrapštau kanopas ir išsivedu ant razveskių. Čia pasistatau jį, prisegu , ir susiradus šepečius greitai išsivalau. Tada nueinu į balninę, ir susinešu inventorių. Ant jau švaraus vaiko užmetu pobalnytį, kailį ir balną. Priveržiu ir pasiimu dresažines apsaugas. Užlipičkinu visas ir nepamirštu užded kaliošų. Ant subiniuko dar užmetu poponą ir tada atsegu vaiką nuo razveskių ir uždedu kamanytes,
- Einam

***

Grįžtam. Ieva jau turėtų suktis kažkur čia, bet kadangi jos dar nematyt, manau teks man pačiai nusibalnoti. Nu ką padarysi. Prie razveskių susitabdau vaikiną. nimu balną, ir ant nugaros užtraukiu prakaitinį poponą kad neperšaltų. Tada nuimu visas nagafkes ir kaliošus ir nusivedu vaiką į gardą. Pastatau, paduodu miusliuką ir palieku stovėti vos tik atsiveikinu.
Sunešu visą inventorių į balninę. Ką reikia padžiaunu, ką reikia pasidedu su savim , kad išskalbt. Netrukus paskambinu Ievai.
- Gali neskubėt. Po valandos tik pakeisk vaikui poponą. Ačiu
Ji sutinka, o aš išeinu iš HM arklidžių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sun.

Sun.

Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2013-02-04
Age : 22
Miestas : Šiauliai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   Kv. 04 18, 2013 5:43 pm

Su gera nuotaika atvažiavusi į HM arklides nešina obuolių maišiuką užeinu į arklides. Prieinu prie kiekvieno žirgo, paglostau, pakalbinu, tačiau šiandiena atėjau pas savo mėgstamą žirgą - Bohlerou. Priėjus prie juoduko gardo šis žiūrėjo pro langą, bet caktelėjus liežuviu šis pastatęs ausikes atsisuko į mane ir priėjo.
- Aaai gražuoli, labas. - pasisveikinusi su žirgu nieko nelaukiau ir padaviau obuolį. Užėjus pas Boh į gardą subėriau į lovį likusius obuolius ir pasinaudojusi atvirų durų dienomis čiupau kantarą ir uždėjusi jį kletskiui išsivedžiau iš gardo.
- Einam biški prasijudinsi. - tarusi palengva išsivedžiau žirgą link levadų.


***
Grįžome kartu su kastračiuku ir nuvedžiau žirgą iš kart į gardą. Ten nuėmiau kantarą ir jį pakabinau prie gardo kur ir buvo. Leidau žirgui pabaigti likusius obuolius ir dar pasirėmusi tarpduryje stebėjau gražuolį.
- Nu koks tu fainaaas. - pasakau ir dar prieinu prie žirgo paglostyti. Kol šis doroja obuolius spėju visą kakliuką iš glostyti ir dar pakasau ties paausėmis.
- Na man metas, Bohli, ar dar kada susitiksim tai tikrai abejoju bet čia nieko negali žinot. - pasakiusi uždarau gardo duris ir permetusi akimis juodčkį susižiūrėjau ar palikau viską tvarkoje, visgi ne pas save arklidėse randuos ir niekur neskubėdama išėjau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   Kv. 12 05, 2013 7:51 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių;

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bohlerou W (NED)   

Atgal į viršų Go down
 
Bohlerou W (NED)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Renesanso Horsemarket arklidės-
Pereiti į: