rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
Parodų nugalėtojai
-
-
-
ChatShare | 
 

 ♥ Carrico

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: ♥ Carrico   Št. 03 16, 2013 3:47 pm

CARRICO
♥ Žirgo veislė: Holšteinas.
 Žirgo lytis: Eržilas.
 Žirgo amžius: 10 metų.
 Žirgo ūgis ties gogu: 1 metras 72 centimetrai.
 Žirgo paskirtis: Konkūras.

 Žirgo tėvas: Catoki (holšteinas);
 Žirgo motina: Kapitale (holšteinė).

 Žirgo man priklauso nuo: 2012 03 26.

Carrico yra gražus ir energingas dar vienas Catoki palikuonis, kuris stovi mano arklidėse. Šis gražuolis Carrico nuo pat savo pirmų karjeros dienų pasižymėjo savo užsispyrimu konkūrinėje aikštėje. Jis visada pabaigia pradėtą darbą, niekada neapleidžia pasitikėjimu savo raitelių ir siekia geriausio rezultato. Carrico šiais metai užėmė antrąją vietą čempionate, kuris vyko Dortmunde. Jis iš glemžė[ šią vietą iš kitų puikių jo amžiaus žirgų. Eržilas pasižymi savo eksterjero sudėjimu, kuris labai panašus kaip Catoki, charakteriu taip pat. O ta gracija iš savo mamos. Aš labai džiaugiuosi, kad draugausiu su šia puikia būtybe. 


Žirgo Pasiekimai:

Įvykis Data Pavadinimas Savininkas Vieta Žirgynas 
Varžybos2012 metaiPavasario debiutantai Paulla 1st Satinas 
Paroda 2012 metai"Techniškiausias šuolis`12" Paulla 2nd Satinas 
Varžybos2012 metai"Satinas Championship`2012"Paulla 1st Satinas 
Paroda2013 metai"Motyvacijos karalius`13" Paulla 1st Renesansas

Paskutinį kartą redagavo Paulla., Antr. 07 30, 2013 4:59 am. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   Sk. 03 17, 2013 9:12 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Profilaktinė apžiūra - Žirgas sveikas.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   Tr. 03 20, 2013 6:59 pm

Visa laiminga su didele šypsena atkulniuoju į arklides. Vos tik pravėrusi arklidžių duris, išgirstu savo gražuolių balsus. Nusijuokusi ir dar labiau apsidžiaugusi, kad maniškiai mane atpažįsta. Apsidairiusi išvystu jau atvykusį savo gražuolį po tam tikrų kursų Vokietijoje. Pabarbenusi gardo duris išvystu žvilgančias bėrio akutes.
- Sveikas, mažyliau.
Įėjusi vidun į gardą, paglostau eržilo kaklą ir pritūpusi apčiupinėju eržilo kojas. Apsikabinusi eržilo kaklą jį šiek tiek pamyluoju ir pakštelnu jam į nosį. Pamaigiusi ranka eržilo kaklą, jaučiu kaip jis dar labiau pastiprėjo.
- O kaip padirbai Vokietijoje pas Beerbaumą.
Paglosčius bėrio kaklą ir pavaišinusi jį keliomis morkomis vis dar pažaidžiu ir paniurkiusi dar savo gražuolį, nusprendžiu, kad paliksiu pailsėti. Man išeinat Carrico tik suprunkščia ir palaižo mano delnus.
- Iki, katinėli.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   Pir. 03 25, 2013 5:57 pm

Vėlyvų vakarą nusprendžiu užsugti ir pasveikinti savo gražuolį Carrico su dar viena nelaukta pergale, kuri užklupo eržilą. Pabeldusi į eržilo gardo duris pabandau atkreipti bėrio dėmesį, bet šis tik prunkštelna ir toliau ėda savo vakarienę. Nusijuokusi ptaveriu gardo duris ir prisegusi leicą, kad Carrico neišeitų, puolu aptvarkyti eržilo inventorių. Pasidėjusi šalia gardo maišelį morkų ir rozetę, atsirakinu eržilo spintą. Ištraukusi visus pobalnius surūšiuoju ir tvarkingai susuku bintus. Ištraukiu apsaugas ir paimu paprastą kantariuką su leica. Viską padėjusi ant spintos išvystu išlindusį savo smalsuolį:
- Sveikas, gražuoli.
Paniurkiusi eržilo nosytę išsitraukiu šepečių dėžę ir su ja įlendu vidun pas eržilą į gardą. Atsagsčiusi gardinį poponą - nurengiu eržilą ir padedu jį ant balno laikiklio. Apsikabinusi bėrio kaklą garsiai atsidūstu ir pasiimu kūno šepečius.
- Man kaio gera būti su tavimi - po to nenuoramos.
Palengva pradėjusi valyti eržilo kūną greitai jį išvalau ir padedu kūno šepečius atgal į dėžę, išėjusi iš gardo pasiimu maišelį morkų ir ištraukusi kelias įmetu į ėdžias, o kitas padedu ant spintos. Pasiėmusi karčių ir uodegos šepečius, iššukuoju eržilą ir išvalau visas kanopas. Šepečius sudėjusi atgal į dėžę - dėžę įdedu į spintą. Užmaukšlinusi kantariuką pritūpiu ir ant priekinių kojų uždedu kaliošus, vėliau apsaugas. Išėjusi iš gardo pasiimu rozetę ir grįžtu atgal pas Carrico su sveikinimais.
- Sveikinu su dar viena pergale.
Pakštelėjus jam į nosį, pridedu prie jo snukučio rausvą rozetę ir pasidžiaugusi jo šlovės akimirkomis užmetu jam gardinį poponą, užsagsčiusi sagteles prisegu leicą ir išsivedu eržilą iš gardo, pagrindinio arklidžių kiemelio link.
"*"
Parsivedu eržilą visą išsidūkusį ir pavargusį. Susitabdžiusi jį prie gardo iškart pritūpiu ir nuimu purvinus kaliošus. Juos įdėjusi į paprastą maišelį nuimu nuo Carrico kojų apsaugas ir numaukšlinusi kantariuką įleidžiu eržilą vidun. Sutvarkiusi visą inentorių grįžtu pas bėrį ir atsisveikinusi su juo patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, čempione.
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   Pir. 04 01, 2013 8:26 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   Pen. 05 03, 2013 10:50 pm

Laiminga ir patenkinta kartu su Cafrėėja ateiname iki mano žirgų gardų. Mūsų keliams išsiskyrus aš patraukiu link Carrico. Eržilas iškišęs savo dailią nosytę prunkštauja ir laukia iš manęs skanėsto. Nusijuokusi paniurkau jo rausvą nosį ir dar šiek tiek pasidžiaugiu.
- Vis dar nesensti, o jaunėji.
Paglosčiusi eržilo kaklą išsitraukiu raktus iš striukės kišenės ir atrakinusi eržilo spintą išsitraukiu reikiamo inventoriaus. Plačiau pravėrusi gardo duris leidžiu Carrico iškišti nosį į arklidžių koridorių. Grįžusi atga prie spintos ištraukiu kelis skanėstus orkų skonio. Ištiesusi delną pavaišinu savo gražuolį eržilą ir iš spintos ištraukiu šepečių dėžę.
- Šiek tiek pasidailinsime prieš treniruotę.
Atsidariusi šepečių dėžę išsitraukiu kūno šepečius ir įstūmusi atgal jau beveik išlindusi iš gardo Carrico pradedu valyti eržilo kūną. Bėris muistosi ir neleidžia būti valomas - tik žaidžia su manimi. Garsiai nusikvatojusi paniurkau eržilo nosį ir pasiryžtu jį sudrausminti:
- Ramiai, mažiau.
Palengva valydama kūną dar sušeriu kelis morkų skonio skanėstus ir kūno šepečius padedu atgal į dėžę. Išsitraukusi kanopų krapštuką greitai paprašydama kiekvienos kojos išvalau eržilo kanopas ir iššukuoju karčius su uodega. Sutarkiusi visus šepečius ir supurškusi Carrico šprajumi uždarau šepečių dėžę ir įdedu atgal į spintą.
- Pats laikas balnotis.
Ištraukusi visas keturias treniruočių apsaugas uždedu eržilui ant kojų. Ištraukusi kamanas išsigu jose esančius žąslus ir persegu švelniasnę hakamorę. Užmetusi pobalnį uždedu avikailį ir palengva pasibalnoju, pasikamanojusi užsimaunu pirštinaites ir pasiėmusi stekutį išsivedu eržilą iš arklidžių.
"*"
Grįžtame po ganėtinai trumpos, bet varginančios treniruotės. Susistabdžiusi eržilą prie gardo iškart pritūpiu ir nuimu visas apsaugas, iškart įtrynusi eržilo kojas atsagstau kamanų dirželius ir nubalnojusi savo bėrį įleidžiu jį į gardą. Nukamanojusi sutvarkau visą inventorių ir sudėlioju jį į vietas. Grįžusi atgal pas eržilą pavaišinu jį dar keliais morkų skonio skanėstais ir atsisveikinusi uždarau gardo duris, užrakinu jo spintą ir patraukiu užbaigti kitų savo darbų.
- Čiau, gražuoli.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   Pir. 06 17, 2013 7:03 pm

Pavedžiojusi Catoki nusprendžiu ateiti ir aplankyti eržilo atžalą, kuri puikiai kopia sporto laipteliais aukštyn ir rodo puikius pasiekimus. Pabarbenusi į eržilo gardą išvystu darbui nenusiteikusio žirgo snukutį. Priėjus jam arčiau paniurkau Carrico nosį ir pasisveikinu:
- Sveikas, meškuti.
Pravėrusi gardo duris iš kišenės išsitraukiu morką ir pavaišinu savo gražuolį. Eržilas iškart suprunkščia ir pradeda kaulyti dar. Papliauškėjus Carrico per kaklą pritūpiu ir apčiupinėju eržilo kojas, o jos gražutės.
- Matau, kad darbui šiandien nelabai nusiteikęs.
Žirgas iškart pradeda mosuoti galva ir leidžia suprasti, kad aš tiesą sakau. Pavaišinusi eržilą dar viena morka išeinu iš gardo ir atsirakinusi spintą išsitraukiu šepečių dėžę, pasiėmusi kūno šepečius greitai perbraukiu eržilo kūną ir išvaliusi kanopas supurškiu varles, iššukuoju karčius su uodega. Užmaukšlinusi kantariuką prisegu leicą ir užmetu ją ant kaklo. Pasiėmusi kaliošus uždedu eržilui ant priekinių kojų ir išsivedu iš gardo arklidžių išėjimo link.
"*"
Parsivedu eržilą už geros valandos. Susistabdžiusi jį prie gardo pagiriu ir paglostau jo kaklą, pavaišinu morka ir nuėmusi kaliošus įvedu jį į gardą. Nuėmusi kantariuką pakštelnu bučkį jam į nosį ir patraukiu kambario link.
- Čiau, meški.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   Pir. 08 05, 2013 6:33 pm


Perleidusi Catoki savo pagalbininkei atkulniuoju pas jaunesnįjį jo atžalą. Apsižvalgiusi išvystu savo gražuolį poilsiaujantį gardo kampe. Nusišypsojusi nieko nelaukiu ir praveriu gardo duris. Bėris iškart atsisuka ir ateina artyn. Paglosčiusi eržilo snukutį išsitraukiu iš kišenės jam skirtą morką ir pavaišinusi eržilą pasisveikinu iratsirakinu jo spntą:
- Sveikas, mažiuk. 
Išsitraukusi iš spintos šepečių dėžę pasiimu kūno šepečius ir greitai perbraukiu eržilo kūną. Apčiupinėjusi eržilo sausgysles išpurškiu jį šprajumi ir perbraukiu kūną dar kartą tik dabar jau su šiurkštesniu šepečius. Pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau kanopas ir iššukuoju karčius su uodega.
- Na ką, eisim dirbti.think 
Pasiėmusi tamsiai pilkus bintus užbintuoju eržilui visas kojas ir užmetusi pilką pobalnį uždedu avikailį ir pasibalnojusi eržilą dar prisegu krutindiržį. Išėjusi iš gardo susirandu kamanas su hakamore ir pasikamanojusi eržilą pasiimu steką ir užsidėjusi šalmą pasiimu pirštines ir patraukiame lauko link.
"*"
Viltė parveda pavargusi eržilą. susistabdžius prie gardo nubintuoja jam kojas ir įleidžia į gardą. Nuėmusi kamanas nubalnoja Carrico ir iškart sutvarko eržilo inventorių, atsisveikindama pavaišina morka ir palieka eržilą vakarieniaujantį.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   Antr. 09 24, 2013 1:52 pm

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Carrico   

Atgal į viršų Go down
 
♥ Carrico
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Golden Horse Stables-
Pereiti į: