Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
No user
Parodų nugalėtojai
Dakar TN (GER) 263g9wg -
Dakar TN (GER) I29_i25_i37_i78_i12_cumano-
Dakar TN (GER) Qwzj9k -
Chat



 

 Dakar TN (GER)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptySk. 03 24, 2013 9:21 pm

Dakar TN (GER) I35_7455725_orig
Dakar TN
Nabab de Reve x Nilotte

Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : Belgų šiltakraujis.
  • žirgo amžius : 5 metai.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 72 centimetrų.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
Virtualūs žirgo laimėjimai:
Spoiler:
Dakar TN - proporcingo ir dailaus sudėjimo, bei charizmatiško charakterio asmenybė. Linksmas ir visada užsižiebiantis žirgelis pateko į mūsų rankas, ir tikimės, kad neveltui. Žirgo kilmės linija išties stulbinanti - tėvas Nabab de Reve, o senelis Quidam de Revel. Šis žirgas tikra ugnelė, kartais stipriai nudeginanti, o kartai sušildanti ir paglostanti širdį. Dakar TN pasižymi tikru tėvo charakteriu, jo širdies gilumoje glūdi didis eržilas, o plastiškuose judesiuose pasižymi mamos siluetas, šokimo tecnikoje - senelis.
Dakar TN (GER) I35_JM-120814-DakarTN-EllermannH02

Dakar TN (GER) I35_Nabab-VDM3508
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptySk. 03 24, 2013 10:35 pm

Vėlyvų vakarą vos įsukus sunkvežimiui į Horsemarket arklidžių kiemelį iškart atskubu pasitikti naujo gražuolio, su kuriuo bendrausime kurį laiką. Vos tik užsigesina variklis, pasigirsta bildesiai furgone ir garsiausi žviegimai. Išlipus vairuotojui pasitraukiame į šoną nuo judančio furgono ir balsu bandome nuraminti, jame siautėjantį žvėrį - Dakar TN:
- Opa, dički, ramiai. Dakar TN (GER) 1776502466
Kelioms minutėms aprimu iškart atidarome trapą ir įlindus į furgoną išsivedu eržilą į laukan. Stipriai laikyma kordą, būnu ištempiama iš furgono. Dakar TN iššoka iš furgono net nepaliesdamas trapo. Vos nenukritus truktelnu už kordo ir pasitrumpinusi jį kiek atokiau laikausi nuo naujo eržilo. Iš kišenės ištraukusi vairuotojui mokestį už kelionę iškart paduodu ir nieko nelaukdama nusiedu eržilą į arklides. Pravėrusi vieną pusę pagrindinio įėjimo, sulaukiu iš eržilo piestų ir charakterio parodymų. Truktelėjus gerai kelis kartus už kordo. Dar kartą pabandau įvesti jį vidun. Bet sulaukus dar vieno ožio, nusprendžiu pasielgti kitaip.
- Na ir žvėrį įsigijom. think
Pravėrusi plačiai arklidžių duris, pagaliau įsivedu Dakar TN. Paskui save uždarau duris ir nueinu į arklidžių galą, kur eržilui paruoštas gardas. Sustabdžiusi jį paglostau kaklą ir pavaišinu morka, bet šis tik apuosto ir net neketina jos imti iš mano rankų. Perdaug nesureikšminusi įmetu ją į ėdžias ir pritūpusi bandau nuimti transportines apsaugas. Juodbėris vos man pritūpus iškart spiria ir visaip kitaip grasina.
- Baik, čia rodyt ožius. angry
Nuėmusi apsaugas nieko nelaukdama įvedu jį į gardą ir nuėmusi kantarą su kordu išeinu iš gardo ir paskui save uždarau jo duris. Susukusi kordą, kartu su kantaru pakabinu ant gardo durų, o apsaugas nusinešu į balninę, palieku eržilą apsiprasti su nauja vieta.
- Iki ryt, pabaisa. Dakar TN (GER) 537225824
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptyPir. 03 25, 2013 11:37 am

Praėjus pietų metui atkeliauju pas vakar atvykusį piktą ir didelį eržilą. Vos tik pravėrus arklidžių pagrindines duris, išgirstu bildesius ir spardymusis. Perbraukusi ranka per kaktą, suprantu, kad su šiuo itin gerų kraujų žirgu man bus nelengva. Pradžioje, sunkiai reikės perlaušti jo eržilišką charakterį. Paskui save uždariusi duris apsičiupinėju kišenes ir radusi jose obuoliuką ir morką, patraukiu link eržilo gardo.
Žirgas staiga nurimsta ir atsisukęs į mane žiūri man tiesiai į akis. Pasiiėmusi nuo gardo kantarą pradedu daryti gardo duris, bet šis iškart spiria sieną ir stoja piestu.
- Man ir malonu tave matyti. Dakar TN (GER) 70817376
Nusijuokusi šiek tiek sudvejoju, bet vistiek prisiverčiu atidaryti gardo duris. Dakar TN iškart pastato ausytes ir prieėjęs arčiau bando išgąsdinti. Palengva įsidrąsindama bandau paglostyti jo kaklą, priliesti delnu snukutį. Juodbėris iškart atšoka atgal ir nesileidžia į kalbas. Pasiėmusi iš kišenės obuolį atsidūstu ir užsimerkus ištiesiu delną.
- Gal tai tau širdelė suminkštins! think
Eržilas pradžioje nedrąsiai, bet vėliau įsidrąsinęs pagvelbia obuolį ir iškart nukiūtina į kampą. Atsipūtusi įlendu į gardą ir artėju link nenuoramos. Dakar TN iškart suka užpakalį ir bando spirti, bet aš greitai pačiumpu jo snukį ir bandant man įkąsti garsiai šūktelnu. Juodbėris atšoka nuo manęs ir išplėšia savo dailų snukutį man iš rankų. Vėl palengva prieidama prie eržilo uždedu jam ant snukio kanarą ir pagaliau išsivedu iš gardo.
- Su tavimi bus čia problemų. Dakar TN (GER) 903924208
Prisegusi prie kantaro dvi leicas, prisirišu jį iš abiejų pusių arklidžių koridoriuje ir atsagsčiusi popono dirželius, nurengiu eržilą. Pakabinusi poponą ant balno laikiklio, pasiimu kūno šepečius ir palengva perbraukiu eržilo kūną. Perdaug jo nebrūžinus iššukuoju karčius su uodega ir juos šiek tiek pakirpus pasiimu kanopų krapštuką. Vos tik man priėjus arčiau prie jo kojų, eržilas iškart mane gąsdina ir bando koja užkabinti mane, bet aš nepasiduodu jo provokacijai ir pliaukštelėjus jam per užpakalį kelis kartus šone pasitaikiusiu steku, kelioms minutėms apraminu eržilą ir spėju išvalyti kanopas. Užmetusi gardinį poponą nieko nelaukiu ir užsagstau sagteles. Greitai uždėjusi apsaugas eržilui ant kojų, pasiimu kamanas, kad nepatasytų manęs po laukus. Pasikamanojusi užsegu kordą su delta ir pasiėmusi botagą užsimaukšlinu pirštines ir plačiai pravėrusi arklidžių duris, išsivedu pabaisą iš arklidžių.
"*"
Grįžtame už geros valandos. Žirgas vis dar savame charakteryje ir net nebando nusileisti. Vėl įkirtęs stabdžius ties arklidžių įėjimu net nesiruošia eiti vidun. Garsiai nusikavtojusi iš pykčio nusprendžiu, kad nieko nebus ir reiks šiek tiek jį pabausti, bet vos tik iškėlus botagą jis įšoka į vidų ir visas nervingas eina link šalia stovinčios kumelės. Man vos tik uždarius duris, eržilas jau pradeda rodyti savo charakterį ir uostydamas kumelės uodegą pradeda eržiliuoti. Kelis kartus truktelėjus už kordo ir mostelėjus botagu sulaukiu piesto ir veržimosi pas kumelę į gardą. Kumelė pradeda krykštauti ir dar labiau lysti prie eržilo. Mostelėjus jam botagu per užpakalį šiaip ne taip nuveju jį tolyn ir užvyniojusi kordą už grotų greitai nuimu apsaugas ir sutvarkiusi poponą įleidžiu įsiaudrinusį eržilą į gardą. Nukamanojusi iškart išeinu iš gardo ir uždariusi duris susitvarkau inventorių ir atsisveikinu su eržilu.
- Užteks tau čia šiandien pramogų. Dakar TN (GER) 70817376
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptyKv. 03 28, 2013 7:58 pm

Praėjus geroms kelioms valandoms kai aš sukiojuosi Renesanse ir vis dar neužsuku pas savo numylėtinius, nes turiu gausybę darbo, nusprendžiu pirmą aplankyti Dakar Tn, kuris vis dar nesiruošia nusileisti ir rodo savo charakterį. Vos tik priėjus prie eržilo gardo sulaukiu spyrio, piesto ir visokio kitokio nepasitenkinimo, kad aš stovi kitapus gardo. Kelias minutes pasijuokus ir pasišaipius iš nenuoramos eržilo, nusprendžiu, kad reikia griebti jautį už ragų.
- Sveikas, padauža. Dakar TN (GER) 2740381004
Pravėrusi gardo duris įlendu vidun į gardą ir sulaukiu griežimo dantimis, kandimo ir visokio kitokio pykčio protrūkio. Kelis kartu riktelėjus ant eržilo nusprendžiu, kad nieko nebus ir šiandien vis dar nejosiu. Dakar TN pradeda spardytis ir visaip kitaip gąsdinti mane, kad tik greičiau pabėgčiau iš gardo. Šis man vos tik priėjus arčiau atkiša užpakalį ir pradeda spardytis. Šalia gardo pasitaikiusiu steku kelis kartus užvažiuoju eržilui per subinę ir jam stojant piestu dar pliaukštelnu per petį.
- Matau, kad seniau nelabai auklėjamas buvai... Dakar TN (GER) 2305681136
Padėjusi steką į šoną, nusprendžiu, kad vistiek reikia eiti ir trintis prie jo, kad ir kaip jis to nenorėtų. Išsitraukusi iš kišenės kelias morkas, ištiesiu delną ir pabandau artimiau susipažinti su eržilu. Bet šis tik pagriebia morką ir vėl bando mane išvyti iš gardo.
- Viskas, užteks, aš sutavimi nežaisiu! Dakar TN (GER) 903924208
Pasiėmusi kantarą užmaukšlinu jam greitai ant snukio ir prisegusi kordą išsivedu eržilą iš gardo. Pritūpusi ant priekinių kojų uždedu kaliošus ir lengvai pliaukštelėjus jam per užpakalį greitai prasivedu jį pro netoliese stovinčią naują širmą kumelę.
"*"
Po gero pusvalandžio parsivedu eržilą namo, atgal į arklides. Bet jis visdar toks pats kaip ir buvo, energijos pilnas ir visdar pasipiktinęs žirgas. Susistabdžiusi jį prie gardo greitai bandau aptvarkyti, kol dar neišlindo jo ožiai. Nuėmusi kaliošus įvedu jį į gardą ir nuimu kantarą kartu su kordu. Į ėdžias įmetu kelis skanukus ir uždariusi gardo duris paskui save patraukiu savo žirgų link.
- Čiau, drimba. Dakar TN (GER) 537225824
Atgal į viršų Go down
Miniracing.

Miniracing.


Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 27
Miestas : Kaunas

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptyPen. 03 29, 2013 11:58 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Profilaktinė apžiūra;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių;
:: Žirgas paskiepytas nuo visų plintančių ligų.

IŠVADA
Žirgas sveikas.

Jūsų veterinarė - Miniracing.
Atgal į viršų Go down
Cafrėėja

Cafrėėja


Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptyKv. 04 11, 2013 2:16 pm


ODONTOLOGĖS APSILANKYMAS

Žirgui dar neiškritę vilkdančiai, kairėje pusėje ir dešinėje pusėje tik vienas. Visi dantys buvo aštrūs, priekiniai paaugę daugiau nei reikia, neprižiūrėjot nuo mažens ir jeigu vedėte pas odontologą, jis to nepastebėjo. Šiandien žirgo nejudinti, duoti daugiau šieno, kad turėtų ką kramtyti. (žirgas šlapinsis daugiau, nei visada, viskas nuo vaistų poveikio).

ATLIKTA:
:: Suleisti raminamieji, skausmą malšinantys vaistai;
:: Ištraukti vilkdančiai;
:: Drožti dantys;
:: Priekinių dantų trumpinimas;

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptyŠt. 04 20, 2013 8:51 am

Pagaliau užsibaigus darbų įkarščiams, nusprendžiu, kad reikia aplankyti savo draugus, kanopinius ir iškart nusprendžiu, kad pradėsiu nuo nenuoramos, o geriausius pasiliksiu ant galo. Vos tik įžengus į Horsemarket arklides išgirstu bildesį ir kitokį triukšmą, apsidairiusi išvystu dar kelis naujus, neseniai atvykusius žirgus. Praėjusi pro jų gardus ateinu prie Dakar TN, o šis visas apsipantankinęs ir išrietęs lūpą uosto šalia trumpam pastatytą kumelę.
- Na taip, neranda kur kitur pastatyt... angry
Pabarbenusi į eržilo gardą išgirstu spyrius į gardo duris ir tą patį nepasitenkinimą, kurį jis rodė paskutinį kartą išėjus man iš gardo.
- Na ką, prireiks daug laiko mums susidraugauti. think
Pasiėmusi iš kišenės morką praveriu gardą ir iškart sulaukiu iš žirgo dėmesio. Šis pasipučia kaip kalakutas ir apsuka garde aplink mane kelis kartus, o vėliau išgąsdindamas bando įkąsti, bet man vos tik ištiesus delną su morka jis pasikeičia ir ramiu, meiliu žvilgsniu paima iš manęs morką. Paglostau eržilo kaklą ir pagyrusi pasiimu nuo gardo kantarą.
- Taip kur kas geriau. Dakar TN (GER) 1222885593
Išėjusi iš gardo paimu kamanėles paprastas vaikymo ir uždedu ant kantaro, kad jis manęs nenutystų. Prisisegu kordą prie žąslų ir pravėrusi plačiai gardo duris išsivedu nenuoramą iš arklidžių.
"*"
Parsivedu eržilą jau išsidūkusį ir ramų. Susistabdžiusi jį prie gardo išvystu, kad jau kumelė stovi savo garde, o šis pikčiurna dar turi tik vieną kaimyną, su kuriuo puikiai sutaria.
- Net keista, kad toks pikčiurna kai tu, turi draugų. Dakar TN (GER) 70817376
Įvedusi eržilą į gardą, įberiu kelias morkas į ėdžias ir kartu su kamanomis nuimu kantariuką, leidžiu jam pailsėti ir uždariusi gardo duris patraukiu link balninės.
- Čiau, gražuoli. Dakar TN (GER) 1831290154
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptyTr. 05 01, 2013 7:12 am

Atėjus rytui ir prašvitus šiltai pavasario saulutei, nusprendusi pradžioje įveikti sunkumus, o ant galo pasilikti malonumą, atkulniuoju pas piktą žirgą, kuris neseniai papusryčiavęs, ieško iš ko dar galima nukaulinti. Vos tik išvydusi jį iškart nukrečia šiurpuliukas, kad šiandien su šitu žvėriu reikės dirbti. Priėjusi arčiau prie eržilo gardo, pasižiūriu į jį ir ištiesiu delną su morka. Dakar TN jau susipažinęs su vieta ir pažįstantis mane, drąsiai paima morką ir ją sukramsnoja.
- Sveikas, kaip malonu, kad pripažinai. chichi
Nuėjusi į balninę paimu eržilo neseniai atveštą naują balną, krutindiržį ir kamanas su piliama. Taip pat ir prisigriebiu savo šalia padėtą šalą, nes nežinia ką šitas gali išgalvoti. Grįžusi atgal prie gardo, viską pasidedu ir susirūšiuoju, iš maišelio išsiėmusi šepečius greitai perbraukiu eržilo kūną. Dakar TN šįkart nedega noru man įkąsti r dar kokią nesąmonę iškrėsti, o tai jau pažanga. Pavaišinusi dar kartelį eržilą morką išvalau kanopas ir iššukuoju karčius. Šepečius padėjusi atgal į mašeilį pasiimu apsaugas ir pobalnį.
- Na ką, laikas ruoštis. Dakar TN (GER) 70817376
Uždėjusi ant galinių kojų apsaugas užmetu pobalnį jam ant nugaros, o ant priekinių kojų užbintuoju bintus. Uždėjusi paaukštinimą pasibalnoju juodbėrį ir pasikamanojusi užsimaunu pirštines, pasiimu steką ir užsimaukšlinusi šalmą išsivedu jau apsiraminusį eržilą į lauką.
"*"
Grįžtame po gana trumpos ir varginančios treniruotės. Paglosčiusi eržilo permirkusį kaklą pasidžiaugiu jau įveiktu vienu darbu ir pasišaukusi netoliese stovinčią grūmę, paprašau, kad padėtų man greičiau susitvarkyti su šiuo nenuoramą. Nuėmusi kamanas ir uždėjus kantarą su virve paduodu grūmei, nuėmusi bintus su apsaugomis nubalnoju ir viską nunešu į balninę. Grįžusi susitariu su grūme:
- Žiūrėk, Viki, tu jį lauke šiektiek pavedžiok, kokias 10 minučių ir gali leisti šiek tiek pasiganyti, ačiū. Dakar TN (GER) 2842822164
Susitariusi su grūme patraukiu savo arklidžių link.

Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptyPir. 06 10, 2013 1:38 pm

Pasisukiojusi Renesanso valdose nusprendžiu, kad reikia užsukti ir pas pikčiurną, kuris turbūt visdar nepraranda savo charakterio. Nusijuokusi ir nusišypsojusi tarpduryje susitinku grūmę Viktoriją:
- Sveika, Viki, kaip gyveni? biggreen
- Nieko, gerqai, vakar draugavau su Dakar TN - toks pats velniūkštis. Dakar TN (GER) 903924208
- Bus smagu...
Pakalbėjusi su grūme patraukiu iškart juodbėrio link. Eržilas vos tik išvydęs mano žingsnius pradeda guguoti ir suktis ratu, o vos tik man priėjus arčiau pradeda spardyti gardo sienas. Pabaladojusi į gardo duris bandau atkreipti eržilo dėmesį, bet šis vis dar įsitempęs ir dairosi į visas puses.
- Sveikas, dički. Dakar TN (GER) 2740381004
Juodbėris iškart pradeda griežti dantimis ir visaip kitaip išsidirbinėti man net nepravėrus gardo durų. Įmetusi į ėdžias kelias morkas atkreipiu žirgo dėmesį ir pravėrusi gardą pačiumpu eržilo snukutį, užmaukšlinusi kantariuką prisegu leicą ir prisirišu eržilą garde.
- Na ką, reikės apsitvarkyti. Dakar TN (GER) 2643291003
Pasiėmusi kūno šepečius perbraukiu eržilo kūną ir išvaliusi kanopas iššukuoju karčius su uodega, patrumpinu galiukus ir nukerpu šepetukus, išpurškiu varles. Šepečius padėjusi į šoną atsivežu karutį ir išsivežu kelias točkes mėšlo iš eržilo gardo, o atvežu naujų pjuvenų. Aptvarkiusi eržilo gardą paglostau jo kaklą ir viską sutvarkiusi atrišu leicą ir nuimu kantariuką, sušeriu morkytę ir patraukiu iš gardo.
- Iki, ryt, o šiandien pailsėk. Dakar TN (GER) 1831290154
Atgal į viršų Go down
Miniracing.

Miniracing.


Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 27
Miestas : Kaunas

Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) EmptyKv. 12 05, 2013 7:52 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių;

Jūsų veterinarė - Miniracing.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dakar TN (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dakar TN (GER)   Dakar TN (GER) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dakar TN (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Renesanso Horsemarket arklidės-
Pereiti į: