Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
No user
Parodų nugalėtojai
Golden Horse Stables 263g9wg -
Golden Horse Stables I29_i25_i37_i78_i12_cumano-
Golden Horse Stables Qwzj9k -
Chat



 

 Golden Horse Stables

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Cafrėėja

Cafrėėja


Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyPir. 03 25, 2013 9:33 pm

Golden Horse Stables I75_5789104447_b27567ac8d_z

GOLDEN HORSE STABLES


GHS - tai Cafrėėjos ir Paullos arklidės. Jaukios, viskuom aprūpintos patalpos, kuriose mes praleidžiam didelę dalį savo dienų. Šiose arklidėse dirba gan žinomi asmenys, tai pagrinde konkūrinių žirgų treneris - Ludger Beerbaum, išjodinėjimo trenerė - Isabell Werth ir lenktyninių žirgų treneris Bob Baffert. Nepamirštam ir mano kolegos, šių arklidžių žokėjaus - Marvin Suerland ir šio žirgyno perliuko, veterinaro - William A. Rood. Turėdami tokius kvalifikuotus trenerius ir arklidžių darbuotojus, palaikom žirgyną aktyvų, tvarkingą ir viskuom aprūpintą, kad būtų patogu ne tik mūsų kolektyvui tačiau ir žirgams. Čia kasdien lankosi mūsų grūmai Lina, Viltė, Tomas ir Karolis. Tai mūsų visų atskiras rojaus kampelis, nuo viso pasaulio.

Golden Horse Stables I75_5047010129_22283ede57_z

Arklidės yra erdvios, gardai patogūs, 4x4 dydžio, kad žirgams būtų kuo mažesnė galimybė apsiversti ar ką nors susižeisti. Garduose iš šonų yra sienos, kad negalėtų susižeisti tarpusavį esantys žirgai, tik priekyje yra grotos ir langelis, žirgams iškišti galvas ir pabendrauti. Kiekviename garde yra automatinės girdyklos ir automatinės dežutės virš lovio, kuriose yra sudedami pašarai savaitei, ir jie kas kiek laiko pripildo lovį pagal žirgo normą (viskas nustatoma rankiniu būdu, laikas taip pat nustatomas). Kiekviename garde visuomet yra druskos, kitų mineralinių medžiagų, žaislų - viskas žirgo nuoboduliui numalšinti. Viskas yra kreikiama pjuvenomis, tačiau kiekviename garde kampe yra šiaudų, kad žirgas turėtų ką pakramtyti. Arklidėse yra įrengta oro ventiliacija, kuri visuomet palaiko tokią pat temperatūrą, niekados nei per daug, nei per mažai. Taip pat čia įrengtos lempos, nubaidančios vabzdžius. Įrengtos vietos soliariumui ir prausyklai, kur galima pasirūpinti žirgais ir suteikti jiems papildomo malonumo.


Golden Horse Stables I75_zenyattajohncollins

Golden Horse Stables I75_5047621516_42a138ac7f_o
Atgal į viršų Go down
Cafrėėja

Cafrėėja


Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyPir. 04 08, 2013 7:39 pm


Vėlu, lauke šalta, tad sedėdama mašinoje neužgesinu variklio ir trindama rankas, kad saugiai atkeliautų mano naujasis pirkinys - laukiu. Vis užmetu akį į laikrodį, laikas ilgėja, o aikštelėje nieko nematyt. Atrodo tuoj nublūsiu, vėluoja jau 15 minučių, galbūt kažkas atsitiko, ar užstrigo, ar dar ką.. Visokios mintys lenda į galvą ir neduok tu dieve kažkas nutikę būtų.. Lygiai po 20 minučių pasirodo į arklides besisukančios šviesos, pagaliau. Išjungiu variklį, pasiimu leicą ir laukiu kol fūra privažiuos. Iššoku iš mašinos, pamojuoju Tomui ir lekiu prie durelių, atrodo ramu, atidarau jas.
- Laaaaaaaabas, gražuoli! Golden Horse Stables 895141377
Ramiai ištarusi slenku prie žirgo, juodis žiūri ramiai burnoje dar žiaumodamas šieną.
- Atsipūtęs koks. Malačius. Golden Horse Stables 2423946425
Perbraukiu ranka per jo kaklą ir prisisegu leicą.
- Ar galiu daryt jau ? - Klausia Tomas.
- Taip, taip, gali. Tik iš lėto, kad neišgąsdintumėm. Golden Horse Stables 3328467142
Kai Tomas nuleidžia sienelę, išlėto pasuku žirgą jo link ir ramiai išlipame. Nieko nepliurpus padėkoju darbuotojui už darbą, pasakau, kad atsiskaitysim vėliau ir nusivedu juoduką į arklides.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyŠt. 04 20, 2013 12:29 pm

Visa tviskanti ir žibanti iš laimės įsuku su automobiliu į arklidžių kiemlį. Užgesinusi variklį išlipu į lauką ir įkvepiu šilto ir tyro oro. Nusišypsojusi sulaukiu skambučio, kad šiandien atvyks dar vienas mano žirgelis. Patrynusi delnus nusijuoki ir užrakinu automobilį. Apsidairiusi išvystu jog Cafrėėjos nėra, todėl suprantu, kad šiandien būsiu viena arklidėse. Apsidairiusi ir dar šiek tiek pasigėrėjusi mūsų gražiomis arklidėmis patraukiu į vidų. Čia iškart mane pasitinka mano žirgų gugenimas. Nusijuokusi visiems arklidėse stovintiems žirgams įmetu į ėdžias po morką ir patraukiu link kambario persirengti.
Atgal į viršų Go down
Cafrėėja

Cafrėėja


Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptySk. 04 28, 2013 10:29 am


Išvedu į lauką savo naujokėlį Orb. Bėriokšnis vis duodasi, tamposi, risčiuoja aplink, o jei tik koks garsas šoka piestu, sukasi ir žiūri visas įsitempęs.
- Die, kaip mes susibendrausim.. Pasiutėlis, grynas. Golden Horse Stables 3328467142
Stengiuosi jį nuraminti, ramiai ir atsargiai priėjusi paglostau, bet jis vėl kažką išgirsta, surengia kaklą, spiria galinėmis, o kai atšokstu nuo jo kyla piestu.
- Vaikas. Konkrečiai. Golden Horse Stables 70817376
Stengiuosi nuvesti jį kuo toliau, nuo arklidžių kiemelio, kad šiek tiek apsiprastų. Privedu prie žolės, jis greit nuleidžia galvą, paskabo žaibišku greičiu žolės ir eina toliau energinu žingsniu aplink mane. Staiga sustoja, nusisuka ir žiūri į toly, visiškai nekvėpuodamas.
- Durniuk, užmiršai, kaip kvėpuoti ? Golden Horse Stables 119411682
Patempiu kordu į save, jis vėl greit paskabo žolytę ir toliau eina. Pervedu jį į kitą pusę, ten dar šiek tiek žolės. Taip pažaidžiam ir pavaikštom po arklidžių teritoriją apie pusę valandos, poto parvedu jį į arklides.
Atgal į viršų Go down
Cafrėėja

Cafrėėja


Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyTr. 05 01, 2013 12:49 pm


Laikydama rankose naujo žirgo pasą važiuoju iš paskos fūrikės, kuri jau įsisuka į mūsų kiemą. Ir vėl į arklides parsivežu naują žirgelį, taip norėjau kokio ryžuko, o dar kumelė, išvis lydausi. Tomas su fūra privažiuoja prie pat arklidžių, kad būtų patogiau iškrauti žirgą, o aš tuo tarpu pastatau mašiną ir pribėgu prie fūros.
- Sklandžiai viskas ėjosi, tiesa ? Golden Horse Stables 3966830094
Tarusi Tomui lendu pro dureles, ir kol jis atidaro trapą, aš pasilabinu su kumele. Mažikė žiūri krikštolinėmis akutėmis, vien iš jų galima spręsti, kad geraširdė mergaitė.
- Eime, gražuole. Susipažinsi su kitais. Golden Horse Stables 215887471
Atsargiai, po truputį išvedu ją iš fūros.
- Oho, kokia graži. Kai naktį krovė, tai net nesimatė, kokia ji. Geras pirkinys, Caffe. lolipop
Taręs Tomas patapšnoja man per petį, aš nusišypsojusi linkteliu ir išsivedu ryžąją į arklides, kuriose jau laukia jai paruoštas gardas.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyTr. 05 01, 2013 2:47 pm

Įvykdžius dalį dienos darbų nusprendžiu, kad reikia eiti pradirbti ir su savo žirgeliais, kurie jau visą dieną laukia manęs ir nesulaukia. Įvažiavusi į arklidžių kiemą, paskui save su pulteliu uždarau arklidžių įvažiavimą. Išlipusi iš automobilio nusibraukiu kaktą ranka, nes saulutė kaitina kaip pašėlusi. Pasidžiaugusi saulėta diena užrakinu savo automobilį ir plačiai pravėrusi arklidžių duris nujudu iki savo gražuolių.
Atgal į viršų Go down
Cafrėėja

Cafrėėja


Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyKv. 05 02, 2013 9:45 am

Diena dar neįpusėjo, o aš jau sukuosi į arklidžių kiemelį. Šiandien sumąstėm su lenktyniniais šiek tiek prasilėkti, tad mane prie arklidžių pasitinka Martinas. Pastačiusi ir išlipusi iš automobilio einu tiesiai link jo, jis man atkiša dokumentus.
- Labas, kas čia ? think
Nustebusi paklausiu, Martinas išsišiepia.
- Leisk man su Orb subėgti lenktynėse, šį savaitgalį. lolipop
- Na, tai bėk, drąsiai. Golden Horse Stables 70817376
Šypsodamasi žiūriu į jį, prie mūsų ateina Bob'as.
- Na tai kaip, pasirašė Caffrėja ? Golden Horse Stables 215887471
- Taip, taip, leido! - Taria Martinas ir apsikabina mane.
- Kokie jūs šiandien geručiai. O tai darysim patiesimą šiandien ? Golden Horse Stables 3966830094
- Žinoma, eikit rengtis, ruoškites, aš važiuoju dar iki miesto ir poto tiesiai į hipodromą, jeigu veluosiu pasuksiu. - Taria Bob'as ir nueina link mašinos, mes su Martinu einam į arklides.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyPen. 05 03, 2013 11:17 pm

Vėlyvą vakarą neleidžiu savo žirgams saldžiai miegoti ir sapnuoti žalius laukus. Tai vieną prajoju, o kitą nusprendžiu palepinti ir paganti truputį. Pagosčiusi eržilo kaklą išsivedu jį į apšviestą ir uždarytą arklidžių teritoriją. Vos tik išsivedus Cornet Obolensky į lauką sulaukiu ožiukų ir visokių kitokių pasispyriojių. Pavaišinusi jį skanėstu pavedžioju kokias dešimt minučių aplink arklides apšviestu takeliu ir vėliau leidžiu jam ganytis. Baltukas pasigano geras dvidešimt minučių ir atsigręžęs į mane leidžia suprasti, kad jau galime eiti. Paglostau jo kaklą ir paniurkiusi nosį pagiriu eržilą ir parsivedu atgal jį į arklides.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyPir. 06 17, 2013 1:55 pm

Gražią saulėtą dieną nusprendžiu praleisti su savo draugais tad nieko nelaukdama palengva atriedu su savo automobiliu iki mūsų su Cafrėėja arklidžių vartų. Sustabdžiusi automobilį išsitraukiu iš tašės vartų pultelį ir atidariusi juos iškart įriedu į Golden Horse stables valdas. Apsižvalgiusi  automobilį pasistatau į pavėsį ir iššokus įjungiu signalizaciją. Eidama link arklidžių prisimenu, kad pamiršau siuntinį mašinoje tad grįžtu atgal ir pravėrusi bagažinę išsitraukiu naujai gautus daiktus ir morkų maišą. Pravėrusi pagrindines arklidžių duris palieku jas praviras ir į ėdžias sumetusi visiems žirgams po vieną morką patraukiu į kambarį.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyPir. 06 17, 2013 5:51 pm


Jau vakarėjant iškišam nosis kartu su Catoki iš arklidžių ir pasineriam į tylą. Išgirstame paukščių čirenimą, lapų šlamėjimą ir kanopų bildesius, prunkštimą. Paglosčiusi eržilo kaklą patraukiu tvirčiau už leicos ir prasivedu jį kelis ratukus aplink arklides. Leidusi jam kelias minutes pasiganyti, nusivedu eržilą link įvažiavimo. Catoki pradeda risnoti, o vėliau net zovaduoti.
- Ot nenuorama, viskas, pradėsime dirbti.biggreen
Taip žingsniuojame gerą pusvalandį ir patraukiame atgal į arklides.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables EmptyPir. 08 05, 2013 7:04 pm

Jau pradėjus tempti ir užbaigus darbus arklidėse, prajudinus visus žirgus patraukiu iš arklidžių paskui save uždarydama duris. Atsisveikinusi su visais arklidžių darbininkai įšoku į automobilį ir išriedu iš Golden Horse arklidžių kiemo. Pulteliu uždarau arklidžių vartus ir paliekus jas sutemoje. Nuriedu su gera muzika ir dideliu greičiu link namų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Golden Horse Stables Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Golden Horse Stables   Golden Horse Stables Empty

Atgal į viršų Go down
 
Golden Horse Stables
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Golden Horse Stables-
Pereiti į: