rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
Parodų nugalėtojai
-
-
-
ChatShare | 
 

 ☯ Orb

Go down 
AutoriusPranešimas
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: ☯ Orb   Št. 04 27, 2013 7:43 pm


★ORB★

Žirgo veislė:Anglų grynakraujis;
Žirgo lytis: eržilas;
Žirgo gimimo data: 2010- metų vasario 24-a;
Žirgo paskirtis: lenktynės;

Žirgo tėvas: Malibu Moon (A.P. Indy x Macoumba)
Žirgo motina: Lady Liberty (Unbridled x Mesabi Maiden)
Žirgo man priklauso nuo: 2013.04.08★ Data ★ Pavadinimas ★ Vieta
05/04/13 Kentucky Derby-G1 1st
03/30/13 Florida Derby-G1 1st
02/23/13 Fountain of Youth-G2 1st
01/26/13 AlwOC 1st
11/24/12 Maiden Special Weight 1st
11/10/12 Maiden Special Weight 4th
09/08/12 Maiden Special Weight 4th
08/18/12 Maiden Special Weight 3rd

Virtualūs pasiekimai:_________________


Paskutinį kartą redagavo Cafrėėja, Pir. 06 10, 2013 10:03 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Št. 04 27, 2013 7:50 pm


Vos ne kaip visados arklidėse atsirandu jau vėlai vakare ir vėl laukiu kiemelyje naujo žirgo. Šį syk grakštaus ir greito eržilo, kuris papuoš mano arklidę. Įsisukusi į kiemelį jau randu stovinčią fūrikę, tačiau iš jos niekas nelipa lauk. Privažiavusi šoku laukan ir prieinu prie vairuotojo, pasirodo žirgas jau garde. Sumokėjus žmogeliui pinigus įeinu į arklides, čia iškart į veidą duoda šiltas oro gūsis, arklidėse labai jauku, kvepia nauju šienainiu, matosi grūmai ir arklininkai.
- Sveiki visi, kaip čia gausu jūsų. dance
Iškart nieko nenužiūrinėjus keliauju prie naujojo žirgelio gardo. Vos man priėjus eržilas išpūstomis šnervėmis iškiša galvą ir duodasi, po visą gardą šokinėja, matyt visiškai neišseko per kelionę.
- Na tu ir judrus.. Smagus būsi.
Ištraukiu iš tašiuko morkų maišelį ir įkišu jam į gardą, jis priėjęs pirmiausiai apuosto, ką čia gavo, o poto greit pačiupęs sužiaumoja.
- Ir tau gero vakaro, dički.
Palieku bėrį ramybėje, dar turėsiu daug laiko jį apžiūrėt, susirinkusi dar keturias morkas įmetu savom žirgiukams ir išeinu iš arklidžių.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Sk. 04 28, 2013 10:25 am


Labai gražią popietę prisistatau arklidėse. Dar pietų nebuvo, visi žirgai triukšmauja, pusę jų nori į lauką, kiti jau laukia pietų. Prieinu prie magės, kuri visai šalia, pajungiu radiją ir užsukusi į balninę nueinu pas Orb. Eržilas jautriai reaguoja į aplinką, nenustygsta vietoje, vis pažvygauja, nieko nepažįsta, jaučiasi turbūt nekaip. Įeinu į gardą ramiai ištiesdama rankas, vienoje jų morka.
- Labas, gražuoli. Nusiramink. Nėra tau ko bijoti.
Orb prieina arčiau, apuosto ranką, tada pačiumpa morką ir nusisuka.
- Na, ko tu taip..?
Atsinešu į gardą kantarą su virve, kad žirgas nesumastytų dar nuspirt manęs. Orb laisvai leidžiasi uždedamas kantaro, tad prisegu virvę ir pririšu prie grotų, dabar jis niekur negali sukinėtis, nors bando vaikščioti iš kampo į kampą. Paglostau raumeningą sliekiuko kaklą, tada apžiūriu jo kūną, ar per naktį neužsigavo, bet viskas tvarkingai atrodo.
- Einam į lauką galbūt, gražus oras.
Atsinešu į gardą šepetį ir nubraukiu dulkes, turbūt mažius net negulėjo šiandien, nes visas švarus. Atsinešu gremžtuką, ramiai iškrapštau visas kanopas, vis pasisaugodama. Tada atsinešu kamanas su vienu žiedu, jas uždedu, prisisegu kordą ir išsivedu jaunuolį į lauką.
*
Po pusvalandžio pareiname į arklidę. Orb jaučiasi jau šiek tiek ramiau, pamatė, kad nieko jam nebus, nors kieme jam buvo labai baisu. Įvedu jį į gardą, kad nereiktų žaistis, drug pabėgs dar.
- O tu karštas vaikinukas, kaži kaip mes susitvarkysime vienas su kitu.
Orb matyt užuodžia jau šieną ir avižas, tad pats tempia į gardą.
- Jaučiu valgai, kaip už du, ar ne?
Įėjus į gardą nuimu kamanas, Orb iškart patraukia link avižų, tad palieku jį. Išėjusi iš gardo tvirtai uždarau duris, kad neišeitų, aptvarkau, pravalau taką ir išeinu.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Pir. 04 29, 2013 11:50 am


Galvodama, kaip reiks susitvarkyti su Orb įeinu į arklidę. Kadangi noriu viską pasidaryti greičiau tai greitu žingsniu numaunu į balninę, susirenku inventorių ir pareinu prie žirgo gardo. Eržilas ramiai stovi garde, matyt šiandien jau kitokia jo nuotaika, dabar tik karpo ausikėm ir stovyniuoja, jokių šokinėjimų, nieko. Įeinu į gardą laikydama rankoje kantarą.
- Labas, mažiau. wave
Iš kišeniuko iškart ištraukiu cukarus gabaliuką ir pakišu žirgui po nosiuku. Kai jis jį paima uždedu kantarą ir išvedu anapus gardo. Orb šiandien visiškai ramus, kažkas keisto. Pririšusi jį prie gardo iškart atsargiai apžiūrinėju jo kūną, pakelnoju visas kojas, jokių pažeidimų - nieko.
- Kažkas tau negerai, tikrai. think
Pasiimu gremžtuką, išgremžiu kanopas, tada pasiimu kietus šepečius ir jais nušukuoju kūną. Orbis dairosi, kai šukuoju papilvę šiek tiek pakapsto su koja žemę ir toliau ramiai stovi. Įdomus jis. Ant nugaros uždedu pobalnį, paminkštinimą ir balną. Uždedu martingalą, kamanas ir viską susegioju. Tada prisisegu kordą ir išsivedu eržiliuką į lauką.
*
Po treniruotės pareiname. Orb eina ištiesę kaklą, prunkštauja, jam patiko. Prie pat gardo sustabdau jį, paploju per kaklą, jis visiškai atsipalaiduoja, pradeda žiovauti, poto trintis į gardą. Greit nuo nugaros pašalinu visą inventorių, pasiimu šepetį ir pašukuoju susigarbanavusį kailiuką.
- Geras, meškis, tu. dance
Įvedu į gardą, kuriame tik nuėmusi kamanas iškart pakišu skanuką. Orb jį greit sudoroja.
- Iki greito, bėriau.
Išeinu iš gardo, viena akim vis dar stebiu žirgą. Jis pasikaso snukį į kojas, poto nueina prie girdyklos ir atsigėręs krenta voliotis. Kaip ir viskas gerai jam, užsistovėjo garde per daug. Susidėlioju visus daiktus ir patraukiu į balninę.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Antr. 04 30, 2013 10:32 am


ODONTOLOGĖS APSILANKYMAS

Žirgui iškritę visi vilkdančiai. Dantys buvo pusaštriai, priekiniai paaugę daugiau nei reikia, neprižiūrėjot nuo mažens ir jeigu vedėte pas odontologą, jis to nepastebėjo. Garde nemačiau mineralų, tad tikrai to reikia žirgui. Sutvarkiau priekinius dantis, juos patrumpinau, kitus padrožiau, įmeskit karts nuo karto į žirgo gardą medienos ar eglišakių, kad žirgas galėtų pats formuotis dantis, kai jam to norėsis, ar norės ką nors pagriaužti, kai augs dantys. Šiandien žirgo nejudinti, duoti daugiau šieno, kad turėtų ką kramtyti. (žirgas šlapinsis daugiau, nei visada, viskas nuo vaistų poveikio).

ATLIKTA:
:: Suleisti raminamieji, skausmą malšinantys vaistai;
:: Drožti dantys;
:: Priekinių dantų trumpinimas;

Spoiler:
 

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Tr. 05 01, 2013 11:22 am


Pirmiausiai atvažiavusi į arklides traukiu prie naujojo žirgelio gardo, tai Orb. Įėjus į arklides jau girdisi, kaip žirgiukai rupšnoja šieną, tačiau dabar man laikas pinigai, tad turiu viską kuo greičiau pasidaryti. Visus daiktus pasidedu prie gardo, į rankas paimu tik šepetį ir kamanas, įeinu į gardą.
- Labas, pasiutėli. wave
Orbis atsisuka su visa pilna burna šieno ir žiūri nustbusiom akim, kaip aš čia dabar tokiu laiku. Priėjusi prie jo paglostau kaklą, apsikabinu galvą ir su šepečiu nuvalau dulkes, uždedu kamanas ir likusį šieną ištraukiu iš burnos.
- Nepyk, pavalgysi poto.
Bėrioškinas užlenkia ausis ir nesusipratęs eina, kur vedu. Išvedus anapus iškart prisegu prie rasteškių, greitais judesiais nuvalau jo apdulkusį kailį. Kai jį nuvalau iškrapštau kanopas, jis dar pakankamai švarus, kad užimtų daug laiko valant.
- Geeras.
Pakišu jam po nosiuku cukraus gabaliuką, jis dabar apsipatenkinęs jį kramto, o aš greitai kojas papuošiu bintais. Ant nugaros uždedu pobalnį, želę ir balnelį. Viską susisegioju. Nuimu kantarą, apsisuku žirgą, dar per porą skylių pasiveržiu balną ir paprašau arklininko, kad užmestų, išjojam.
* * *
Po treniruotės parvedu eržilą prie gardo. Jis gerai nusidavė, tad dabar puikiai viską suvalgys. Vos jį paleidus pradeda trintis į sieną, tad stengiuosi taupydama laiką viską greičiau susitvarkyt. Atsegu pavaržą ir viską nutraukiu nuo nugaros, tada pasiimu šepetį ir pašukuoju susigarbanojusį kailiuką.
- Ot garbanius tu. Greičiau nusišertum pilnai.
Paploju jam per petį, už tai, kad ramiai stovi ir tada nuvynioju bintus. Pagaliau jo lauktas dalykas išsipildė, įvedu jį į gardą ir iškart nuimu kamanas, jis nueina prie šieno, pasitrina dar snukutį ir pradeda ėsti.
- Skanaus, silkiau.
Uždariusi gardo duris susirenku visas šmutkes ir išeinu į balninę.


_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Kv. 05 02, 2013 10:01 am


Kai aš nukulniuoju pas Seaneen, pas Orb ateina Martinas. Jis kaip visuomet labai ramus ir pasyvus, pasiima šepečius ir įeina pas Orb į gardą.
- O jis visai normalaus ūgio. Maniau bus mažesnis.
Pasakęs man nusijuokia ir pradeda jį valyti, Orb su pasimėgaujimu nuleidžia galvą ir leidžiasi šukuojamas.
- O tau žiūriu gerai sekasi su tais žirgais. Toks ramutis, gerutis atrodo, o hipodrome tai, kaip kūlka turėtų dėt.
- Tai jo, jis vienas derbio favoritų, išvis, jau favoritas buvo, kai laimėjo floridos derbį. lolipop
Atsakiusi toliau švarinu savo kumelę, o Martinas ramiai valosi Orb. Kai nuvalo kūną perbraukia su šukomis per karčius ir uodegą.
- Uodegą gerai iššukuok, kad puri būtų. Ryt supurkšiu, kad šeštadienį gražiausias būtų.
Pasakiusi pradedu balnotis. Tuo tarpu Martinas išsivalo kanopas, tada pasikamanoja, užsideda visą inventorių ant nugaros.
- Aš jau baigiau. - Tariusi prieinu prie Martino.
- Tik neveržk balno jam, išvesim į lauką, kojas pratampysiu, kad nenutrintų pavarža.
- Gerai,- atsako jis ir išsiveda bėrį į lauką, aš nueinu prie Seaneen.
* * *

- Iš hipodromo žirgą parsivedė grūmas -

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Pen. 05 03, 2013 7:35 am


Palikusi Seaneen ramybėje ateinu pas Orb. Šiandien padirbsim su doublelonge, kad bėriuks išmoktų normaliai išlinkti ir jam būtų žymiai lengviau išbėgti posūkius. Susinešusi iš balninės visą reikiamą inventorių pasidedu prie gardo, pasiimu šepečius, skanėstą ir įeinu į vidų.
- Labas, labas, Orbi. Kaip tu, šį linksmą rytą ? lolipop
Paglostau žirgo kaklą, duodu skanuką ir pradedu valyti. Pirmiausiai nušukuoju snukutį, poto kaklą ir užbaigiu visu kūnu. Kitą pusę taip pat. Padėjus tuos šepečius paimu šukas ir iššukuoju uodegą, perbraukiu ir per karčius.
- Šiandien merdžyna rodis, ką moka, rytoj tu, ar ne ?
Paglostau vėl žirgo kaklą, paimu gremžtuką ir iškrapštau kanopas, tuo tarpu kol valau priekines jis subega mane pagnaibyt.
- Nebūk toks įkyrus, o gausi į stroubli.
Sunešu šepečius atgal, atsinešu bintus, juos užvynioju ant kojų. Ant nugarytės uždedu pobalnį, vaikymo balnelį, priveržiu pavaržą. Uždedu vaikymo kamanas, prisisegu dabar vieną kordą, kitą turiu rankose, jį prisisegsiu aikštėję ir išsivedu Orb į lauką dar tuo pačiu prigriebdama botagą.
- po vaikymo -
Grįžtam abu į arklidę, man jau galva apsisuko, o Orb jaučiasi turbūt dar energingas. Įvedu kumelį į gardą, atsegu pavaržą, nuimu balnelį, viską pametu. Tada nuimu kamanas, jis iškart nueina prie girdyklos dar pasitrindamas snukutį į kojas, o aš tuo tarpu nuvynioju bintus.
- Nu šaunutis. Ilsėkis, susitiksim ryt.
Išeinu iš gardo uždarydama duris, visus daiktus gražiai susitvarkau ir nueinu į balninę.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Sk. 05 05, 2013 4:40 pm


Vakar nespėjau apkankyti savo čempiono, nes pati buvau išvažiavusi ir net realiai negalėjau žiūrėti lenktynių.. Laikydama rankose didelę taurę, maišą visokių gardumynų, skanėstų ir vitaminų žygiuoju prie Orb gardo, vos prasispaudžiu pro fotografus ir kitus žurnalistus, tačiau juos greitai pašalina iš arklidžių mano darbuotojai. Vos priėjusi prie gardo iškart pasijunta malonus kvapas, o taip, rožytės. Visas žrigo gardas iškabintas jomis. Susidedu daiktus, imu pirmiausiai obuolius ir einu į gardą.
- Labas, labas, labas, mano spirgiuk. Šaunuolis, tu..
Glostau žirgo kaklą ir duodu vieną po kito, taip visus 6 obuolius. Orb šiąnakt laimėjo Kentucky Derby varžybas, todėl dabar yra visų stebimas ir visų gerbiamas :D.
- Pats geriausias tu, taip ir maniau, kad laimėsi! Nemoki tu nuvilti žmogaus.
Atsinešu į gardą šepetį ir pradedu valyti nuo žirgo kojų sukietėjusį molį. Nuvalau tol, kol nieko nebelieka ir vėl jo atsinešu. Ištepu juo nuo kanopų iki kelėnų.
- Malačius!
Pagaliau galiu atidaryti skanėstus, įberiu kelis žirgui į lovį, jis turbūt dabar skanauja įvairių dalykų, nieks jam nieko negaili. Kitais šepečiais nuvalau žirgo kūną, snukutį, tada uždedu kantarą, prisegu virvę ir išvedu pasivaikščioti po kiemelį. Už 15 minučių pareinam atgal. Šiandien nieko nereikia jam daryti, tik šiek tiek prajudinti raumenis, manau to ir užteks. Įvedusi Orb į gardą pabučiuoju į nosiuką, nuimu kantarą ir paglostau.
- Ilsėkis, tu to nusipelnei. Susitiksim rytoj!
Išeinu iš žirgo gardo uždarydama duris, Orb tik karpo ausikėm, o kai atsitraukiu nuo gardo nueina prie šieno, palieku jį vieną.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   Antr. 09 24, 2013 1:53 pm

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Profilaktinė apžiūra - Žirgas sveikas;
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: ☯ Orb   

Atgal į viršų Go down
 
☯ Orb
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Golden Horse Stables-
Pereiti į: