rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
Parodų nugalėtojai
-
-
-
ChatShare | 
 

 Tennenhof`s Fehrenheit (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Tr. 01 30, 2013 4:20 pm


Tennenhof`s Fehrenheit
Fidertanz x Daylight Dance
Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : Hanoveris.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo amžius : 5 metai.
  • žirgo ūgis : 1 metras 67 centimetras.
  • žirgo paskirtis : Trikovė.
Virtualūs žirgo laimėjimai:
Spoiler:
 
Tennenhof`s Fehrenheit - jis buvo vienas iš ryškiausių eržilų 2009 metais licencijuotų hanoverių veislės. Žirgas išsiskiria dėl milžiniško jo kūno harmonijos, ir taip pat savo žavesio. Jo elastinga ir plati risčia yra puikaus ritmo, žinginė taip pat atitinka aukščiausius reikalavimus, o zovada plastiška ir elastinga. Bėris turi puikų charakterį ir yra draugiškas.


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Muaythai.
Administratorė
Muaythai.

Pranešimų skaičius : 514
Join date : 2013-01-28
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Pir. 02 18, 2013 8:16 pm

Turėdama viena kitą laisvą minutėlę ateinu iki jau pažįstamo globotinio gardo su skanumynais. Tiesiog pasilabinti noriu, nes seniai mačiau. Tennis mane atpažįsta kaip visada lepinančią globotoją ir laimingas sugūguoja pamatęs ateinant. Įžengiu į gardą.
- Laabas Teeni.
Šiaip ne taip pasiekiu jo nosį ir man prisilietus bėris pats prieina prie manęs. Sušeriu jam bananinių granulių saują ir apžiūriu kaip gyvena. Garde viskas tvarkingai, pats irgi kaip visada ledovas. Kadangi Tenis vis badosi savo snukučių tai sušeriu dar ieną saują granulių. Pasiėmusi šepečius kruopščiai nuvalau kailiuką, apipurškiu uodegytę ir karčius. Ėdžiose palieku dar granulių kaip tikram smaližiui ir paplekšnojusi per kaklą mano stumdėliui išeinu.
- Čiao gražuoli.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Sk. 03 03, 2013 3:00 pm


ODONTOLOGĖS APSILANKYMAS

Žirgui dar neiškritę vilkdančiai, kairėje pusėje 2 ir dešinėje pusėje vienas. Visi dantys buvo aštrūs, gan minkšti, dar reikia duoti daugiau kietesnio pašaro ir mineralų, priekiniai paaugę daugiau nei reikia, neprižiūrėjot nuo mažens ir jeigu vedėte pas odontologą, jis to nepastebėjo. Šiandien žirgo nejudinti, duoti daugiau šieno, kad turėtų ką kramtyti. (žirgas šlapinsis daugiau, nei visada, viskas nuo vaistų poveikio).

ATLIKTA:
:: Suleisti raminamieji, skausmą malšinantys vaistai;
:: Ištraukti vilkdančiai;
:: Drožti dantys;
:: Priekinių dantų trumpinimas;

Spoiler:
 

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Tr. 03 06, 2013 5:59 pm

Veterinarės apsilankymas:

Žirgui buvo atlikta:
:: Prof. apžiūra;
:: Suduoti skiepai ir vaistai nuo kirmėlių;

IŠVADA:
Žirgas sveikas.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Muaythai.
Administratorė
Muaythai.

Pranešimų skaičius : 514
Join date : 2013-01-28
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Pir. 03 11, 2013 2:18 pm

Per šias kelias dienas neaplankytas liko pas mane tik Tennis, todėl prisikrovusi kišenes skanukų paršliaužiu iki jo. Bėriukas jau iš tolo išgirdęs, kad kažkas eina link jo iškiša galvytę ir gūgteli išvydęs pažįstamą veidą.
- Liabukas spirgi.
Pasisveikinu iš įžengiu į gardą, Tennis pripuola ir susidomėjęs apuosto kišenes. Vos spėju išsitraukti saują su skanukais, o šie jau bėrio burnoje.
- Smaližius. - pakutenu nosiuką lolipop
Nieko nelaukusi nueinu į balninę ir vos spėju sustabdyti jau einantį iš gardo eržilą. Nusijuokiu ir padėjusi inventorių prie gardo įstumiu vidun bėrį. Paploju per kaklą ir pasiėmusi šepečius visą jo kailiuką kruopščiai išvalau. Išgremžiu kanopas, užsegu apsaugas ant kojų. Užmetu pobalnį, balną, perjuosiu pavaržą ir veržteliu. Pasigaunu viskuo besidomintį snukelį ir pakamanoju kamanom, kapsulę palieku nesegtą kol kas. Užmetu poponą ir išsivedu eržilą.

___


Grįžtam po trumpos, žvalios treniruotės lauke. Taip norėjau pasitreniruoti lauke, tai pagaliau misiją įvykdžiau. Įsivedu mažiuką arba nelabai į gardą, nukamanoju iš kart. Į ėdžias įmetu kelias morkas, kad būtų ramus, kol nubalnosiu. Nuimu poponą, balną, pobalnį, nusegu apsaugas ir kaliošus. Išgremžiu kanopas ir užmetu gardinį poponą. Pašukuoju kaklą, papilvę mažiuko ir tada susegu poponą. Pakutenu jo atsuktą nosį ir išeinu su inventoriumi.
- Iki bėryti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Muaythai.
Administratorė
Muaythai.

Pranešimų skaičius : 514
Join date : 2013-01-28
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Št. 04 06, 2013 6:43 pm

Į kišenę įsimetusi kelis obuolius ateinu iki horsemarket arklidžių. Čia manęs tikrai laukia mylimasisi Tenis. Užėjusi į balninę, pasiimu inventorių ir atžingsniuoju iki gardo.
- Laaabas Teniukai, pasiilgau tavęs. - užėjusi į gardą puolu ant kaklo
Mažius gugteli ir meiliai nosiuku prisiglaudžia. Paduodu jam obuolį ir išglostau snukiuką. Pasiėmusi šepečius išvalau jo kailiuką, sutvarkau karčius ir su gremžtuku išgremžiu kanopas. Užsegu apsaugas ant kiekvienos kojos. Paduodu dar vieną obuoliuką žirgui, nes šis pradeda spurdėti taip trukdydamas. Ant nugaros užmetu pobalnį, apminkštinimą ir tada konkūrinį balną. Perjuosiu pavaržą ir susegu ją. Pasigaunu žirgo snukį ir švelniai įbrukusi žąslus pakamanoju. Užmetu poponą ir susegu jį.
- Einam.
Tariu ir pasiėmusi už pavadžių išsivedu žirgą

___


Grįžtame po trumpos treniruotės. Pasišokinėjom po kliūteles. Žirgas ramus, matomai nori poilsio, vis gi vėloka kaip Teniui dirbamam tik per pietus. Įsivedu žirgą į gardą ir iš kart nuimu poponą bei nukamanoju. Įmetu į ėdžias dar du obuolius ir kol šis mėgaujasi nubalnoju. Nusegu pavaržą, nuimu balną, paminkštinimą, pobalnį. Nusegu apsaugas nuo kojų ir pragremžusi kanopas bei nusausinusi žirgo krūtinę išeinu.
- Ate meški.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Muaythai.
Administratorė
Muaythai.

Pranešimų skaičius : 514
Join date : 2013-01-28
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Tr. 05 29, 2013 5:30 pm

Po ilgo laiko kai nemačiau pypliaus, ateinu į arklidę su tikslu prajudinti. Visą šį laiką jis žinoma buvo judintas mano grūmiorkos, nes kitaip tai nekažką jam čia būtų. Pasigriebiu iš balninės ganyklinį inventorių, nes kiek sakė, tai ganyklose paskutinį kart praeitą savaitę buvo, šią dirbamas su vaikymais yra. Įžengiu į gardą, čia mane pasitinka bėras nosiukas.
- Labas eržilėne tu mano, išsiilgau. - tariu niurkydama nosį
Kumelys laimingas pasitrina į mane ir pasigauna rankoje esančią morką.
- Abžoooora
Morkos neatiduodu, dar labiau pakovoju ir tik tada kai jis purtydamas galvą iškovoja ją, atiduodu, suploju per kaklą ir pasiimu šepečius. Išbraukau visą bėrio kūnelį šepečiais ir užmetu gūnią, susegu ją. Ant kojų užvynioju bintus ir tada išgremžiu kanopas. Pasigauna naglą snukį ir uždedu kantarą, prisegu virvę. Pasitvarkau garde ir tada pačiupus už virvės išsivedu link ganyklos.

___


Grįžtam jau sutemus. Bėriūkštis toks visai ne ramiake. Vos nulaikau žvėriuką, taškosi į visas puses. Kuo greičiau įsivedu į gardą ir sutvarkau, kad nelikčiau užmušta po jo energijos proveržio :D. Nuimu kantarą, nuvynioju bintu, ačiū Dievui laimingai. Nuimu gūnią. Įdedu į ėdžias morką ir išeinu atsisveikinusi.
- Iki bėrski.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Muaythai.
Administratorė
Muaythai.

Pranešimų skaičius : 514
Join date : 2013-01-28
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Sk. 06 30, 2013 7:39 pm

Šiandien į žirgyną atvažiuoju prajudinti dviejų žirgų - Mučačo ir Tennio. Pirmasis Tennis, todėl ateinu į Horsemarket arklides. Čia mane pasitinka daug besidominčių nosyčių, paglostau jas ir pasuku į Tennio gardą.
- Labas meškuti. - tariu ir pakutenu nosiuką
Paduodu besiglaudžiančiam nosiukui morką ir pasiėmusi šepečius išbraukau ir taip švarų, tvarkingą kailį. Iš kanopų išgremžiu purvą kurio ten praktiškai nėra ir apvynioju kojas bintais, ant priekinių užmaunu po kaliošą. Ant nugaros užmetu pobalnį, užmaunu balnelį ir sutvarkau parišimus, ant galvos uždedu vaikymo kantarą ir iki galo sutvarkau. Prisegu kordą, pasiimu botagėlį į ranką ir truktelėjus bėriuką išeinam link vaikymo aikštelės.

___


Grįžtam po šiokios tokios treniruotės su eržilaičiu. Labai tinginys buvo užvaldęs, tai nekažką ir padirbėjom. Įsivedu į gardą ir nuimu kantarą, parišimus, balnelį, pobalnį. Pašukuoju kailiuką, paduodu morką. Pasilenkiu ir nuvynioju bintus, nusegu kaliošus. Šis sujudina koją kurią tvarkau.
- Nuuuu. - tariu griežtai
Šis prunkšteli, atsisuka ir nužvelgęs pradeda ėsti. Pabaigiu tvarkyti, dar išgremžiu kojas ir atsisveikinus nutypenu iki bendrų arklidžių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Muaythai.
Administratorė
Muaythai.

Pranešimų skaičius : 514
Join date : 2013-01-28
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Kv. 07 25, 2013 10:08 am

Su keliom morkom rankoje, apsikrausčius konkūro inventoriumi ateinu iki savo globotinio bėrio gardo. Suprantu, kad aplankau per retai, bet taip jau yra, kad vasarai susikrovė daug darbų ir nei vienas mano žirgas negauna daug dėmesio. Tennis maloniai pasitinka, pagūguoja. Užeinu į gardą.
- Labas Fehrenheit :* .- pabučiuoju nosytę
Žirgas matomai manęs labai pasiilgsta ir labai prisirišti spėjo per tą laiką kurį jį globoju. atiduodu atneštas lauktuves ir į šoną sudedu inventorių. Glostau kaklą kol šis ėda, patikrinu kojas, pasižiūriu į sutvarkytus karčius.. Nusišypsau.. mažylis paaugo.. Užmaunu kantarą ir prisegus virvę išsivedu į taką tarp gardų. Čia prisirišu, nes matau, kad šiandien čia tusčia ir niekas netrukdys kol mes balnosimės. Pasiėmusi kietą šepetį visą nuo galvos iki kojų žirgą gerai išvalau, tada perbraukiu minkštuoju. Pasiėmusi gremžtuką išgremžiu kanopas ir iš kart ant kojų uždedu apsaugas. Ant nugaros keliauja gelis, pobalnis ir balnas. Patvarkau, priveržiu. Kantariuką keičiu kamanomis. Paglostau kaklą ir apsitvarkius išsivedu žirgą link aikštės.

___


Grįžtame po treniruotės lauke. Laikas neprailgo, nes rimtai treniravomės. Prisegu bėrį tarp gardų ir nubalnoju. Nuimu balną, pobalnį ir gelį. Nusegu apsaugas ir kamanas pakeičiu kantaru. Įsivedu į gardą ir inventorių nunešusi į balninę atsinešu granulių. Obuolinių. Žirgas užuodžia ir tuoj pat pradeda kaulyt. Sušeriu kelias saujas ir paglosčiusi išeinu iš gardo.
- Čiao horsyy.  
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Muaythai.
Administratorė
Muaythai.

Pranešimų skaičius : 514
Join date : 2013-01-28
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Št. 08 31, 2013 7:24 pm


Sutemus ateinu ir iki Tennenhof's gardo. Bėris ėda šienainį ir lėtai pakarpydamas ausiukėmis pasitinka mane. Įžengiu į gardą, bėris pradeda gūgenti. Nusišypsau ir paduodu morką.
- Labas amigo
Paglostau nosytę, paplekšnoju per kaklą ir pakasau paausį. Paduodu dar vieną morkytę gražių akių savininkui. Pasiimu šepečius ir pirmai kietuoju pradedu brūžint kailiuką. Kai šis tampa visiškai išbrūžintas :D imuosi minkštojo ir lygi galo viską sutvarkau. Tuomet imuosi gremžtuko ir kruopščiai pravalau kiekvieną kanopkę. Paduodu dar vieną morkytę, kad ramiai stovėjo ir nesikabinėjo. Ant nugaros užmetu prakaitinį popončiką ir susegu ties pilvu ir krūtine. Pasigaunu snukytį ir apmaunu jį gražiu kantariuku. Susirandu kišenėj pavadį ir prisegu. Paplekšnoju dičkiui per kaklą ir išsivedu link SPA centro.

___


Grįžtam po SPA procedūrų. Tennis labai patenkintas matau, akis žvilga net :D. Vis pagiriu, pakasau kaktą.. Užėjus į gardą paduodu morkytę ir nusegu pavadį. Numaunu kantarą, nuimu gūnytę. Išglostau žirgą, pagiriu, pašukuoju ir padavus kelis gabaliukus morkos išeinu iš gardo.
- Čiao vaikine :*
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   Kv. 12 05, 2013 7:53 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
:: Suduoti vaistai nuo kirmėlių;

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tennenhof`s Fehrenheit (GER)   

Atgal į viršų Go down
 
Tennenhof`s Fehrenheit (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Renesanso Horsemarket arklidės-
Pereiti į: