rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
Parodų nugalėtojai
-
-
-
ChatShare | 
 

 Cordess (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Cordess (GER)   Tr. 01 30, 2013 4:21 pm


Cordess
Clinton x Usminka A

Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : KWPN.
  • žirgo amžius : 5 metai.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 68 centimetrų.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
Virtualūs žirgo laimėjimai:
Spoiler:
 
Cordess - yra puikus garsaus ir žinomo žirgo Clinton palikuonis. Eržilas yra įvertintas aukščiausiais balais 30 dienų bandymuose. Eržilas visus pakerėjo savo neribotais gebėjimais šokti. Taip pat didžioji dalis buvo susižavėjusi jo plastiškumu ir elastingais judesiais. Todėl jis tapo tų bandymų čempionu ir po šio titulo labai išgarsėjo. Širmis yra puikus, auksinis žirgas su didele širdimi.
Paskutinį kartą redagavo Paulla., Št. 03 16, 2013 9:56 am. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Antr. 02 19, 2013 4:29 pm


Pamenu, kadaise Clinton buvo mano mylimiausias žirgas, nuo jo prasidėjo mano konkūriniai pasiekimai, pirmi išjojimai po tobuliuosius laukus.. Ir visą kitą.. Dabar teko garbė prižiūrėti jo palikuonį, tokį pat nuostabų, kaip ir jo tėvą. Su didele šypsena veide einu naujų arklidžių link, tai Horsemarket arklidės, kur vien jauni žirgiukai, su didele ir šviesia ateitimi. Einu pro kiekvieno žirgo gardą, kol surandu išsikišusį pilką nosiuką, o štai ir jis - Cordess.
- Sveikas, naujasis drauge. friends - Atidarau gardo duris, mane iškart pasitinka galingas širmokšnis.
- O tu toks nedidelis, turbūt spirgius grynas, atsuksi į kliūtį ir gausi šoką, ar ne ? dance - Visa laiminga glostau savo naująjį draugą. Iš kišenės išsitraukiu maišiuką, žirgui vos išgirdus traškėjimą iškart išsimeta krikštolinės akutės su žodžiais "pavaišink" :D. Ištraukiu morką, ją duodu jaunuoliui.
- Tikiuos sutarsim. Ir būsim gera komanda. - Paploju eržilui per kaklą, senai bedirbau su jaunais konkūristais, bus proga prisiminti senus laikus. Apžiūriu žirgą nuo galvos iki kojų.
- Neskustas jaunikis, žiūrėsim ar tvarkingas tu. - Kažkaip ilgai nekankinus žirgo palieku jį ramybėje, į edžias supilu likusias morkas, dar pakasau jam kaktą ir išeinu iš gardo.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Tr. 02 20, 2013 10:36 am


Susikrovusi šiandien konkūrinį inventoriumi prisistatau prie širmulio gardo. Diena nuostabi, tačiau negalim lauke dirbti, kai tiek pripustyta... Prie gardo susidedu visus daiktus, pasiimu skanėstą, šepečius ir įeinu į gardą.
- O, labas, murziau. - Iš pradžių nusijuokiu, o poto, kai pamatau, koks jis šiandien "gražus" atsidūstu, tada duodu skanėstą, pasiimu šepečius patogiai ir davai brūžint per visą žirgo kūną. Užtrunku gal ilgai, kol žirgas palieka toks švarus, kaip pirmą sykį.
- Aš taip ir maniau, kad tu gražiai stovėti nemoki, išsipurvinsi... Akurat. - Pasiimu gremžtuką ir išvalau visas keturias žirgo kanopas. Tada pakėlusi nuo žemės šūkas - perbraukiu per karčius ir uodegą.
- Šiandien galėsi parodyt, koks spirgius esi. - Paploju švariąjam žirgui per kaklą, susirenku šepečius ir juos išnešu anapus. Atsinešu į gardą kamanas, su paprasta kapsule, ir jas uždedu, susegu kapsulę. Išvedu Cordį iš gardo, ant kojų uždedu apsaugas, užmetu ant nugaros gelį, pobalnį ir paminkštinimą, tada uždedu balną, sumontuoju martingalą ir viską susegiojus priveržiu balną. Širmis užlenkęs ausis trypia vietoj, nepatinka jam.
- suprantu, kad nepatinka, bet nieko nepakeisi, reikia. - Ant nugaros užmetu puspoponį, pasiimu stekutį ir išsivedu gražuolį į maniežą.
-*-
Po treniruotės smagiai abu pareiname į arklides. Praveriu duris plačiai, nes labai gražiai iš lauko saulė, apšviečia arklides, o beto nėra šalta, tai prasivedins viskas. Privedu Cordess prie gardo, sustabdau, paploju per petį, nes visad pagiriu žirgą už paklusnumą.
- Geras žirgas tu. Kai pagausi darbo tempą išvis, matysis geras rezultatas. - Atsegu pavaržą ir viską nuo žirgo nugaros nuimu vienu nukėlimu. Padėjus daiktus prie gardo nuimu apsaugas, tada pasiimu šepečius ir truputį pavalau jo kūną, kur paprakaitavęs kailiukas. Tada užmetu prakaitinį poponą, kojas nuvalau, ištepu kanopas.
- Jeigu rūpintis, tai rūpintis, tiesa ? - Cordis stovi, žiovauja, ir mane biški užkrėčia.. :D. Išvedu jį pasivaikščiot į lauką.
-*-
Po kokios pusės valandos pareiname į arklidę. Įvedu Cordį tiesiai gardan, nuimu kamanas ir nuimu prakaitinį poponą, kuris sugėrė visą žirgo prakaitą. Pakišu skanuką jam po nosiuku, pagiriu ir išeinu iš gardo. Susirenku visus daiktus, kad nebūtų bardako ir patraukiu link balninės, viską reikia sutvarkyt.
- Iki kito karto, fainuoli. - Cordis pasikasęs nosį į gardo sienas išlydi mane savo krikštolinėm akutėm.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Sk. 03 03, 2013 3:04 pm


ODONTOLOGĖS APSILANKYMAS

Žirgui iškritę vilkdančiai. Visi dantys buvo aštrūs, priekiniai dantys susiformavę gan gerai, tačiau reikia įmesti vieną kitą medienos gabaliuką žirgui pagriaužti, taip pat nepamiršti mineralų ir kietojo pašaro, tuomet žirgas pats galės tvarkytis sau dantis. Šiandien žirgo galite nejudinti, duoti daugiau avižų nei šieno, pakreikti daugiau šiaudų. (žirgas šlapinsis daugiau, nei visada, viskas nuo vaistų poveikio).

ATLIKTA:
:: Suleisti raminamieji, skausmą malšinantys vaistai;
:: Drožti dantys;


Spoiler:
 

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Pir. 03 04, 2013 6:32 pm


Vakarop susirinkusi šiokį tokį išjodinėjimo inventorių ateinu pas Cordess. Širmis žiaumoja šieną, visas apsipatenkinęs, dantukai sutvarkyti, tai pačiam žymiai smagiau, akutės žiba daugiau.
- Labas vakaras, gražuoli. chichi - ateinu pas žirgą į gardą, pakišu po nosytę skanuką. Jis iškart jį sukramto ir trinasi, nori dar.
- Nene, tik po treniruotės. - Paglostau raumeningą žirgo kaklelį, nors tikrai reikia dar padirbti. Tada uždedu kantarą, prisegu virvę ir išvedu anapus gardo, pririšu. Nuo nugaros nutraukiu poponą, pasiimu šepečius ir pradedu jį valyti.
- O tu šiandien labai švarus. - Praktiškai nuvalau nuo žirgo kūno tik dulkes. Greit pašukuoju karčius su uodega, ir galiausiai iškrapštau iš kanopų purvus. Viską su šluota sustumiu gardan.
- Pajudėsim šiandien biški, parodysi ką moki, ir ko nemoki. - Ant kojų uždedu apsaugas, kad nereiktų žaistis su bintais. Ant nugaros užmetu pobalnį, želę ir balną. Viską susegioju. Kantarą pakeičiu į kamanas ir išeinam į maniežą.
PO TRENIRUOTĖS
Parsivedu mažiuką į arklides, taupant laiką iškart privedus prie gardo viską nuimu nuo nugaros. Nuimu apsaugas, pravalau kanopas, uždedu poponiuką.
- Susimatysim kitą kart, gal jei bus gražus oras, išjosim kur nors į laukus. - Pavaišinus žirgą skanėstu įvedu į gardą, nuimu kamanas ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.

Miniracing.

Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Tr. 03 06, 2013 5:58 pm

Veterinarės apsilankymas:

Žirgui buvo atlikta:
:: Prof. apžiūra;
:: Suduoti skiepai ir vaistai nuo kirmėlių;

IŠVADA:
Žirgas sveikas.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

_________________


You'll always belong to my heart!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Tr. 04 03, 2013 2:54 pm


Radusi dar vieną minutę atmaunu pas Cordess. Žirgelis išsiilgęs lauko turbūt taip pat, kaip ir visi kiti. Jaunas žirgas, išvis, turi judėti ir judėti, kad tik mankštintųsi.
- Laabas, širmiau! dance
Įeidama į gardą pasisveikinu, tada paglostau ir pradedu valyti jo purviną kailį.
- Širmantai, tu širmantai.. Ninja gal dirbai ? Juodas, kaip nežinia kas.
Visiškai pilnai kailio nešveičiu, nes neturiu tiek laiko, ogi vistiek lauke sniego yra, jis šimtą procentų gulsis voliotis, tai pasipraus, o poto vistiek jį grūmė išmaudys.
- Ir kaip gi tu čia gyveni, storuli ? Pats laikas bus pradėti treniruotes, nes jau baigi sukristi.
Greit iššukuoju uodegą, išrenku šiaudus, tada čiumpu gremžtuką ir išvalau kanopas. Ant visų keturių kojų uždedu apsaugas, kad nesusidaužtų kojų ir uždedu guminius kaliošus. Greit užmaunu kantariuką, prisegu leicą ir išvedu jaunuolį į levadą.
PO GANYKLOS
- žirgą vakare parvedė grūmė -
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Pen. 04 05, 2013 6:21 am


Susirinkusi konkūrinį inventorių prisistatau pas Cordess. Eržilėnas ramiai mėgaujasi rytu garde.
- Sveikas gyvas, mažas padarėli. wave
Eržilas iškart pradeda gugenti, gi visas malonumas jam, kai jį kas aplanko! Pasiimu skanėstą su šepečiais ir įeinu į gardą, širmis iškart pripuola trintis.
- Labas, labas, fainuoli.
Duodu jam skanuką ir nuvalau nuo kailio purvus.
- Tu šiandien pasistengei.. Švarus, kaip niekad. Super.
Iššukuoju uodegą, karčius, ir galiausiai išvalau kanopas. Kadangi šiandien turim gan rimtą treniruotę, stengiuosi viską pasidaryti tvarkingai ir atsakingai, kad niekas žirgui nesukeltų nepatogumų.
- Argi ne taip, širmi ?
Šnekuosi su žirgu, nieko nėra geriau, kai durnelei stovint prie keturkojo - šnekinti jį ir laukti atsakymo :D. Paglostau širmuko kaklą, uždedu kamanas ir išvedu anapus gardo. Čia jį prisisegu, ant kojų uždedu apsaugas, ant nugaros uždedu žalią pobalnį, želę ir balną. Uždedu martingalą.
- Tinka tau žalia. Žinosiu kokį naują inventorių tau pirkti.
Viską priveržiu, pasiimu šalmą, stekutį ir atsegusi vaikį išsivedu į maniežą.
- po treniruotės -

Po valandžikės parvedu Kordį į jo gardą, nes arklidėse jau yra kiti žirgai, tai mes jiems netrugdysim. Kol žirgas trinasi į šonus atsegu pavaržą, nuimu kamanas ir nutraukiu viską nuo nugaros, padedu prie gardo. Kol Kordis geria vandenį nuimu apsaugas, spėju dar paglostyt ir išeinu iš gardo.
- Ate, mažasis. Susitiksim kitą kart.
Palikusi žirgą daryti, ką jis nori, susirinkusi daiktus išeinu.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Št. 04 20, 2013 8:58 am

Parvedusi Dakar TN išvystu netoli stovintį mano buvusį draugą - Cordess. Eržiliukas ilgesingu žvilgsniu nulydi kiekvieną atėjusį į arklides. Šyptelėjusi nusprendžiu jį aplankyti ir pasižiūrėti kaip jis patobulėjo. Vos tik man pravėrus gardą jis ramiu ir meiliu žvilgsniu pažiūri į mane ir sugugavęs ateina arčiau. Paglosčiusi eržilo kaklą, pavaišinu jį morka.
- Sveikas, pipire.
Širmis pasimuistęs palaižo mano delnus ir toliau nueina ėsti pietų. Šiek tiek aptvarkiusi jo gardą, nukabinusi nuo gardo durų nereikalingą ir jau nešvarų inventorių sudedu į maišelį ir pasidedu išnešimui. Dar šiek tiek pasidžiaugiu širmiu ir nusprendusi, kad užteks, reikia traukti, atsisveikinu su gražuoliu ir pasiėmusi maišelį uždarau gardo duris.
- Čiau, širmiau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Antr. 04 30, 2013 9:04 am


Apsikrovusi puikiu konkūriniu inventoriumi ateinu pas savo prižiūrimą širmuką. Eržilas skaniai laižo ir kandžioja langelį.
- Labas ir tau. Vitaminų trūkumas? Greit susidorosim su tuo. dance
Pasidedu visus daiktus, širminskas jau atkreipė dėmesį į mane ir žiūri savo plačiom akytėm, ką dabar veiksiu. Pasiimu kantariuką su šepečiais ir įeinu į gardą, iškart pasisveikinu su savo gražučiu, duodu skanuką ir uždedu kantarą, prisegu virvę ir pririšu prie grotų.
- Oooi gražinsimės..
Net nebesuprasi ar jis pilkas, ar jis juodas.. Kol išveičiu visą kailį Cordess speja viską apkramtyti, ir grotas, ir virvę ir šiaip pasimakaluot, parodydamas, kaip jam nepatinka.
- Žinok aš irgi nejaučiu malonumo, kai turiu tave tokį valyt ir tavo spalvą atgaut.
Sudrausminu jį, baigusi valyti kūną pasiimu į rankas gremžtuką ir išvalau visas keturias kanopas. Po to pačiumpu šukytes ir pereinu per karčius ir uodegą.
- Švarutėlis. Laukiu nesulaukiu mūsų pasirodymo.
Kadangi startuodavau su Clinton, atėjo metas ir su jo palikuoniu tai padaryti, pažiūrėsim iš ko spirtas šis eržiliukas. Varžybos jau ant nosies galiuko, dar trūksta poros treniruočių ir bus gana, rodysim ką išmokom per tą laiką. Susinešu į gardą inventorių, pirmiausiai ant kojų užlipičkinu apsaugas, uždedu ant užpenčių apsaugas, kad nenusidrožtų netyčia, tada ant nugaros uždedu pobalnį, storą avikailinį paminkštinimą, balną. Tada uždedu kamanas su martingalu, viską perkaišioju, susegioju ir tada paveržiu balną.
- Viskas, einam, koldūne.
Išsivedu Cordess į lauko aikštę.
* * *
Po treniruotės abu pareiname gan pavargę. Šiandien mažius turėjo daug energijos, tad pilnai sugebėjo mane nukankinti. Kadangi šiandien manęs laukia dar daug žirgų tai įvedu širmantą į gardą, nuimu viską nuo nugaros, tada nuimu apsaugas ir poto tik nuimu kamanas, jis iškart pasikasęs patraukia link girdyklos. Paploju jam per sėdimąją, išeinu iš gardo ir viską čia pametu. Atidarau spintukę, ištraukiu maišelį su obuoliais ir viską suberiu į lovį, kad turėtų kuo paskanauti.
- Dar susimatysim kokią dieną, tikrai.
Prašluoju arklidžių taką, kad nebūtų purvų, tada susirenku daiktus ir išeinu.

- PIRMA TRENIRUOTĖ PRIEŠ VARŽYBAS -

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Tr. 05 01, 2013 1:46 pm


Ateinu pas Cordess su paprastu inventoriumi, šiandien prasilankstysim prieš varžybas, nes praeitą treniruotę šokom. Eržiliukas daužo sienas, kramto grotas, vis kažką daro, kad susirastų veiklos. Pasidedu daiktus, išsitraukiu iš maišo laižalą ir įėjusi į gardą prikabinu prie grotų, širmantas nedrąsiai prieina ir apuostęs pradeda laižyti.
- To ir norėjai turbūt.
Kol jis turi ką veikti pasiimu šepečius ir įėjusi į gardą pravalau jo kūną. Švelniais judesiais nušukuoju visą širmio kailį, poto iššukuoju karčius ir uodegą. Galiausiai Cordess atsiplešia nuo laižalo, atsinešu į gardą kamanas.
- Pajudėsim šiandien. Kaip tik saulutė šviečia, gal ir tau gera nuotaika bus.
Uždėjus kamanas atsinešu gremžtuką ir išvalau visas keturias jo kanopas. Pabaigusi valytis išvedu širmantą iš gardo, ant kojų užvynioju bintus, ant nugaros paguldau pobalnį, želę ir balną. Viską susegioju. Pasiimu į rankas stekutį, nes pentintų šiandien nesidėjau ir išsivedu jį į aikštę.
- po treniruotės-
Parvedu jį atgal į arklides. Cordis eina visas prunkštaudamas, reiks nueiti iki prausyklos, jau tokie orai prasidėjo, kad daug darbo neduosi, arba iškart vesi į prausyklą. Sustabdau jaunuolį prie gardo, jis iškart pradeda trintis. Atsegu pavaržą ir viską nutraukiu žemyn, susidėlioju. Cordis pradeda snukutį trintis į koją, visas apsaugas apseilinęs ir išpurvinęs.
- Nu ačiū. Lyg aš neturėčiau ką veikt be žirgų.
Nuimu apsaugas, įvedu Cordį į gardą ir nuimu kamanas.
- Iki, meškiau.
Patapšnoju per sėdimąją ir išeinu iš gardo uždarydama paskui save duris. Susirenku visus daiktus, viena akim dar pastebiu žirgą ir išeinu.

- ANTRA TRENIRUOTĖ PRIEŠ VARŽYBAS -

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Cafrėėja

Cafrėėja

Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Pen. 05 03, 2013 8:15 am


Ir vėl apsikrovusi konkūriniu inventoriumi ateinu pas Cordess. Žirgas plavinėja po gardą, matomai jau visiškai nebeturi ką veikti energijos prisikaupęs.
- Labas rytas, širmantai. friends
Pasidedu visus daiktus, širmukas jau kiša nosytę lauk, kad tik paglostyčiau.
- Mielas padaras esi. Po varžybų tai tikrai duosiu poilsio tau dauk, bus tik procedūros ir visokie jojimai po palūdymius ir panašiai..
Pasiimu šepečius, skanėstą ir įžengiu vidun.
- O, koks tu švarus šiandien. Stebini.
Duodu mažiukui skanėstą, jis jį greit sudoroja ir prašo dar, bet pastumiu jo snukutį ir toliau į valau.
- Po treniruotės, po treniruotės.
Nuvaliusi kūną perbraukiu šukomis per uodegą ir karčius, tada sumetu šepečius į dėžę, pasiimu gremžtuką ir išvalau kanopikes. Atsinešu į gardą kamanas, jas uždėjus išvedu eržiliuką iš gardo, uždedu kantarą, prisegu prie rasteškių ir tada dar su ilgų šėrių šepečių perbraukiu kūną, vis dar liko plaukų.
- Šeries tu kaip.. Nusimesk tą kailį greičiau.
Ant kojų uždedu apsaugas, ant nugaros uždedu visą inventorių, uždedu ir martingalą. Viską susegioju, nuimu kantarą ir išsivedu širmį į aikštę.
- po treniruotės -
Abu pareiname gan išvargę, šiandien Cordess pasitampė neblogai, tai ir mane nuvargino. Suskamba telefonas, privedusi Cordess prie gardo paleidžiu ir išsitraukiu ragelį.
- Klausiau? <..> Taip, galėsim, žinoma! <..> Gerai, tuomet aš dar vieną žirgą prasijosiu arba paleisiu į ganyklą ir tada matysim. <..> Okey, iki.
Padėjusi ragelį kiek pasiskubinu, atsegu pavaržą, viską nuo nugaros nuimu. Širmis stovi ramiai nuleidęs galvą, kažkas dar įeina į arklides, tada visas įsitempia ir išsiriečia.
- Nu ką tu, ką tu, kokie mes pasipūtę.
Nusijuokusi įduriu pirštu širmiui į pilvą, jis užlenkęs ausis paeina į šoną ir atsisuka.
- Juokingas tu, nemoki pykt.
Paniurkau nosytę, tada nuimu apsaugas, išvalau kanopas ir įvedusi Cordess į gardą nuimu kamanas.
- Na ką, susitiksim kitą kart.
Išeinu iš gardo, uždarau duris. Pasiimu iš maišelio skanėstą, įkišu ranką į gardą, širmis jį paima. Tada susirenku visus daiktus ir išeinu.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Sk. 06 30, 2013 6:52 pm

Parduodamas jaunas perspektyvus žirgas, turintis labai technišką šuolį ir proporcingą sudėjimą.

KAINA : 5 000 litų. 


Paskutinį kartą redagavo Paulla., Sk. 08 04, 2013 8:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
Paulla.

Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   Sk. 06 30, 2013 6:52 pm

Perku širmį. :)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cordess (GER)   

Atgal į viršų Go down
 
Cordess (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: