Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
TMŽR
Ieškomi darbuotojai
• Reitingų lentelės prižiūrėtoja
Top posting users this month
No user
Parodų nugalėtojai
♥ Monte Bellini 263g9wg -
♥ Monte Bellini I29_i25_i37_i78_i12_cumano-
♥ Monte Bellini Qwzj9k -
Chat



 

 ♥ Monte Bellini

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

♥ Monte Bellini Empty
RašytiTemos pavadinimas: ♥ Monte Bellini   ♥ Monte Bellini EmptyPen. 02 08, 2013 10:07 am

♥ Monte Bellini I71_StallBeerbaum_jr_010512_107_01
Monte Bellini
Montender x Ramira

Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : Holšteinas.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo amžius : 10 metų.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 68 centimetrai.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
    ŽIRGAS MAN PRIKLAUSO NUO : 2012 08 08.

Virtualūs žirgo laimėjimai:
Įvykis Data Pavadinimas Savininkas Vieta Žirgynas
Paroda 2012 metai "Techniškiausias šuolis`12" Ruby 1st Satinas
Paroda 2012 metai "Mieliausias snukutis`12" Paulla 1st Satinas
Paroda 2012 metai "Treniruotės karalius`12" Paulla 2nd Asenas
Nominacija 2012 metai "Metų techniškiausią šuolį turintis žirgas" Paulla *** Asenas

Monte Bellini - žirgas, kuris iškart mane pakerėjo savo dailiu aliūru ir technišku šuoliu. Šis dailus ir perspektyvus Montender sūnus suvirpino mano širdelę vos jį tik išvydus. Pagaliau galiu džiaugtis, kad dar vienas puikus konkūrinis žirgas stovės mano arklidėse ir žinau, kad mes kartu kaip duetas bandysime nuversti visus kalnus. Monte Bellini yra puikus savo srities atstovas, eržilas technišką šuolį paveldėjo iš savo tėvo, kuris gerbiamas už savo nuopelnus. Todėl aš labai tikiuosi, kad ir šis dar jaunas, bet labai perspektyvus žirgas atskleis dar didesnes galimybes.

♥ Monte Bellini I56_284716_198426310214044_1382352_n


Paskutinį kartą redagavo Paulla., Št. 03 16, 2013 3:48 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

♥ Monte Bellini Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Monte Bellini   ♥ Monte Bellini EmptySk. 02 17, 2013 8:00 pm

Vėlyvų vakarą į bendras arklides atidundu su vienu iš mano draugų. Monte Bellini vos tik įžengęs į arklides pradeda prunkšti ir išvydęs čia stovinčias kelias kumeles pradeda eržiliuotis ir truktelėjęs mane prie vienos iš jų gardų pradeda riesti lūpą. Truktelėjusi kelis kartus už leicos, riktelnu balsu ir greitai nusivedu jį į arklidžių galą, kuriame yra trys tušti gardai, specialiai mano žirgams. Prisirišusi bėrį prie gardo, paglostau eržilo kaklą ir pavaišinus skanėstu pritūpiu ir nuimu transportines apsaugas.
- Na ką, pagaliau namie. ♥ Monte Bellini 3151748541
Sudėjus apsaugas viena į kitą, padedu jas šalia gardo ir pritūpus apžiūriu eržilo kojas. Kadangi žirgas po kelionės, o pas jį ėdžiose pilna avižų, palieku jį trumpam pastovėti, o aš sudedu apsaugas ir visą kitą Monte Bellini inventorių į jo spintą, kuri stovi šalia gardo. Viską sutvarkiusi pakeičiu eržilo poponą į prakaitinį ir atrišus leicą įvedu bėrį į jo naująjį gardą.
nusegusi leicą ir nuėmusi kantarą juos pakabinu ant gardo durų ir išvystu netikėtiną stebuklą - Monte Bellini pradžioje apuosto savo valdas ir tik tada nedrąsiai artinasi prie ėdžių, nusijuokusi pamojuoju jam ranka ir uždarau gardą.
- Apsiprask, gražuoli. ♥ Monte Bellini 1222885593
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

♥ Monte Bellini Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Monte Bellini   ♥ Monte Bellini EmptyPir. 02 25, 2013 3:57 pm

Apsilankiusi pas Catoki, nusprendžiu, kad reikia užsukti ir pas savo jauniausiąjį bičiulį, kuriam šiandien nusimato laisviausia dienelė. Vos tik baigus tvarkytis su Catoki iškart pasuku link Monte Bellini gardo. Eržilas iškišęs nosį graužia netoliese esantį maišelį, o aš tik patyliukais atėjusi pačiumpu jam už nosės ir stipriai kelis kartus suspaudžiu. Bėris iškart šauna atgal į gardą ir suprunkštęs pradeda spardytis. Nusijuokusi pasidedu daiktus šalia gardo ir pravėrusi gardą oasisveikinu su eržilu:
- Sveikas, gražuoli. ♥ Monte Bellini 537225824
Ištiesusi delną su skanėstais pavaišinu savo spirgutį ir perbraukusi eržilo kojas pradedu kibti į darbą. Nurėdžiusi gardinį poponą nuo eržilo kūno, pasiimu kūno šepečius ir lengvai perbraukusi jo kūną, imuosi kanopų valymo. Gražiai ir tvarkingai kiekvieną kanopą išvaliusi, šepečius sumetu atgal į dėžę ir iššukavusi karčius su uodega, sulygunu jų galiukus ir nusprendžiu jog grožio procedūros jau baigtos:
- Na ką, gražus ir saldus kaip saldainis! ♥ Monte Bellini 1222885593
Pasiėmusi apsaugas uždedu eržilui ant kojų ir užmaukšlinusi kantariuką prisegu leicą, užmetusi leicą ant kaklo, šiek tiek priveriu gardą ir patraukiu link jo spintos - paimti jo senesnį gardinį poponą su kaklu. Grįžusi greitai užmetu poponą ir susagsčiusi visus dirželius išsivedu jį iš arklidžių link levados.
"*"
Parsivedu eržilą po kelių valandų, visą sušilusį ir pavargusį. Pasistačiusi jį prie gardo, paleidžiu leicą ir nuimu apsaugas. Gražiai jas sudedu viena į kitą ir pakeičiu gardinį poponą. Viską sudėjusi atgal į jo spintą, įvedu jį vidun. Nuimu kantarą kartu su leica ir leidžiu mėgautis jam vakariene su keliomis saujomis morkų:
- Skanaus, gražuoli. ♥ Monte Bellini 3151748541
Atgal į viršų Go down
Cafrėėja

Cafrėėja


Pranešimų skaičius : 400
Join date : 2013-02-04

♥ Monte Bellini Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Monte Bellini   ♥ Monte Bellini EmptySk. 03 03, 2013 2:20 pm


ODONTOLOGĖS APSILANKYMAS
Žirgui iškritę visi vilkdančiai, dešinėje pusėje du dantys pusiau skilę, aštrūs, duria liežuvį. Patys dantys yra šiek tiek švelnesni už tuos du, bet visi dantys minkšti, duokit žirgui daug daugiau mineralų nei visados. Šiandien žirgą galima judinti, duoti daugiau kietesnio pašaro, kad dirbtų dantys labiau nei visados.

ATLIKTA:
:: Drožti dantys;
:: Atstatyti dantys;

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2013-01-29
Age : 26

♥ Monte Bellini Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Monte Bellini   ♥ Monte Bellini EmptyTr. 03 13, 2013 5:51 pm

Sutemus ir pradėjus pūsti šaltam vėjeliui, nusprendžiu, kad reikia apsilankyti pas savo brangiuosius, kurie jau seniai išsiilgusiomis akutėmis stebi nuo pat mano įžengimo į arklides. Apsidairiusi nusprendžiu, kad pas pirmąjį užsuksiu - Monte Bellini. Eržilas pakabinęs galvytę ant gardo durų ir dainuoja gražiausias giesmes. Nusijuokusi ir pamojavusi jam palengva atkulniuoju arčiau bėrio gardo. Monte Bellini pradeda suktis ratu ir prunkštaudamas guguoti. Atsirakinusi spintą išsitraukiu kelis skanėstus ir užsuku pas eržilą į gardą. Bėris iškart puola mane apuostyti ir priėjęs arčiau palaižo mano delnus. Pavaišinusi eržilą skanėstu pagaliau nusprendžiu pasisveikinti:
- Ahoy, gražuoli. ♥ Monte Bellini 1222885593
Išėjusi iš gardo pasiimu šepečių dėžę, kuri buvo tvarkingai padėta spintoje. Atsidariusi dėžę iškart išsitraukiu kūno šepečius ir įlindusi vidun pas savo gražuolį palengva pradedu valyti eržilo kūną. Montis iškišęs nosį dairosi į visas puses ir išvydęs per arklides pralekiantį vilkį, šauna atgal į gardą. Nusijuokusi paglostau jo kaklą ir apraminusi savo vilkšunį baigiu valyti eržilo kūną. Pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau visas kanopas ir iškart užbintuoju kojas, uždedu kaliošus ant priekinių kanopų.
- Tikras gražuolis. ♥ Monte Bellini 537225824
Iššukavusi karčius su uodega užmetu pobalnį, natūralų avikailinį paminkštinimą ir palengva pasibalnojus prisimenu krutindiržį su martingalu ir jį uždėjusi užmetu bėriui ant nugaros prakaitinį poponą. Palikus eržilą garde sutvarkau visą likusį inventorių ir užrakinusi spintą, plačiau praveriu gardo duris ir mes patraukiame arklidžių išėjimo link.
"*"
Grįžtame po ilgos ir tikrai varginančios treniruotės. Paglosčiusi eržilo kaklą pagiriu jį balsu ir pritūpusi nuimu kaliošus ir nubintuoju bintus. Bėris atsidusęs stovi kaip įbestas ir net nepajuda. Nubalnojusi eržilą užsagstau poponą ir įvedu jį į gardą. Vėliau nukamanojusi nuimu ir krutindiržį. Montis iškart puola gultis ir voliotis. Kol aš viską sutvarkau ir sunešioju inventorių. Monte Bellini spėja kelis kartus pasivolioti ir užkąsti. Grįžusi įeinu vidun pas gražuolį, pavaišinu eržilą gardėsiu ir dar į ėdžias įmetusi kelias morkytes uždarau gardo duris ir einu pas kitus draugus.
- Čiau, gražuoli. ♥ Monte Bellini 1437405801
Atgal į viršų Go down
Miniracing.

Miniracing.


Pranešimų skaičius : 891
Join date : 2013-02-01
Age : 27
Miestas : Kaunas

♥ Monte Bellini Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Monte Bellini   ♥ Monte Bellini EmptySk. 03 17, 2013 9:13 am

Veterinarės apsilankymas

Žirgui buvo atlikta:
:: Profilaktinė apžiūra - Žirgas sveikas.

Jūsų veterinarė - Miniracing.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





♥ Monte Bellini Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥ Monte Bellini   ♥ Monte Bellini Empty

Atgal į viršų Go down
 
♥ Monte Bellini
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: